Проекти рішень виконавчого комітету
Про розірвання договорів оренди частин нежитлових приміщень міської комунальної власності та втрату чинності підпунктів рішень виконавчого комітету
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про розірвання договорів оренди частин нежитлових приміщень міської комунальної власності та втрату чинності підпунктів рішень виконавчого комітету
Розглянувши клопотання ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” та фізичної особи - підприємця Є. Поворознюка, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 № 11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Розірвати за згодою сторін договори оренди:
1.1. частини нежитлового приміщення корисною площею 1,4 кв.м (загальною площею 2,0 кв.м) в будинку побуту по вул. Проскурівській, 60/1 у м. Хмельницькому, укладений 23.05.2017 року з публічним акціонерним товариством “Райффайзен Банк Аваль”;
1.2. частини нежитлового приміщення корисною площею 9,0 кв.м (загальною площею 15,9 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівській, 4/3 у м. Хмельницькому, укладений 26.07.2018 року з фізичною особою — підприємцем Поворознюком Євгенієм Євгенійовичем.
2. Визнати такими, що втратили чинність:
2.1. підпункт 1.2. пункту 1 рішення виконавчого комітету від 23.03.2017 № 200 “Про продовження строку оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності”;
2.2. підпункт 1.16 пункту 1 рішення виконавчого комітету від 26.07.2018 № 556 “Про продовження строку оренди частин нежитлових приміщень в будівлі міської комунальної власності по вул. Проскурівській, 4/3”.
3. Управлінню комунального майна, яке діє від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради, отримувачу коштів від оренди укласти додаткові угоди про розірвання договорів оренди за згодою сторін згідно з чинним законодавством України.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка.
Міський голова О. Симчишин