Новини

Хмельницькі школярі-тхеквондисти вибороли призові місця на відбіркових змаганнях в Києві

Нещодавно в Києві відбувся фінал всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів з тхеквондо ВТФ «COMBAT GAMES». Виступи спортсменів Хмельниччини були більше ніж успішними. Ці змагання були відбірковими на всесвітні ігри з єдиноборств, які пройдуть влітку в Угорщині.

Серед спортсменів Хмельниччини успішним виступом відзначилась спортсменка ДЮСШ №3 Софія Сікорська (тренер Пісоцький С.І.), яка посіла I місце у ваговій категорії 55 кг. та у складі збірної команди України буде виступати в Будапешті з 16 до 21 червня 2019 року.

Золоту медаль здобула ще одна хмельничанка Софія Хобтар у ваговій категорії 54 кг (тренер Пухальський Л.Т.).

Також успішним виступом відзначилась вихованка ДЮСШ №3 Аліса Герасименко (тренер Михайловський В.В.), яка посіла II місце.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!