Новини
Заступник міського голови Андрій Бондаренко спілкувався з жителями мікрорайону Книжківці
Контролювати дотримання графіків руху автобусів, що курсують у мікрорайоні Книжківці, відкрити аптеку, відремонтувати дороги, завершити встановлення огорожі на місцевому кладовищі, перевірити відповідність санітарним нормам рівня випромінювання станції стільникового зв’язку – ці та інші питання просили вирішити жителі мікрорайону Книжківці заступника міського голови Андрія Бондаренка під час виїзного прийому громадян з особистих питань. Спілкування відбулося у приміщенні комітету самоорганізації населення цього мікрорайону. Загалом з питаннями, як особистого, так і загального характеру, до представника міської влади звернулося понад десяток книжківчан.
У мікрорайоні немає аптечного кіоску, найближчий знаходиться у Раковому. Серед книжківчан є охочі отримати земельну ділянку і побудувати аптеку. Спілкуючись з цими людьми, Андрій Євгенович роз’яснив їм як правильно це зробити і запропонував декілька варіантів вирішення питання. Зокрема, влаштувати споруду з легких конструкцій на центральній вулиці вздовж червоних ліній, домовитись із мешканцями і створити аптеку у приватному будинку, або ж влаштувати аптеку на одній із нових зупинок громадського транспорту, що планується збудувати цього року разом з капітальним ремонтом дороги, а саме на вулиці Зеньковського, поблизу НВО №23. Зійшлися на останньому із запропонованих варіантів.
Щодо роботи громадського транспорту, що курсує у мікрорайоні Книжківці, заступник міського голови Андрій Бондаренко зазначив:
«Щодня спілкуємося із перевізниками і вимагаємо дотримуватися затверджених графіків руху. Про подібні випадки повідомляйте телефоном управління транспорту та зв’язку».
Серед іншого люди порушували ще низку важливих житлово-комунальних питань, а саме асфальтування вулиці Старосадової, проведення зовнішнього освітлення вулиць Чеботарьова і Холодноярців.
Проте, не лише з проблемами зверталися мешканці. Книжківчани дякували міській владі за розвиток та осучаснення мікрорайону. Передусім за капітально відремонтований клуб (будівлю клубу споруджено у далекому 1965 році, останній ремонт тут проводився ще у 1983-у році) та вулицю Корольова, влаштування зовнішнього освітлення вулиць Старосадової та Яблуневої, а також за проведення у мікрорайоні централізованого водопостачання.
Нагадаємо, прокладати водогін розпочали на початку липня 2017 року. Роботи виконували на умовах співфінансування. Загальна вартість будівництва водогону у Книжківцях – майже 5 млн грн. Близько 3,5 млн виділено з бюджету міста, решту, а це 30% від загальної суми, дофінансували жителі мікрорайону. Після завершення його будівництва близько 80% книжківчан забезпечені централізованим водопостачанням.