Новини

Відзначення Дня Державного Прапора України

Під жовто-блакитним стягом в боротьбу за краще майбутнє йшли Герої Небесної Сотні... Під ним йшли у бій герої російсько-української війни... Під ним поверталися додому ті, хто віддав життя за країну... Український прапор став посланцем вдячності від воїнів: його передавали через волонтерів, на ньому залишали найщиріші слова наші бійці.

"Над Хмельницьким жовто-блакитний стяг замайорів у травні 1989 року, коли один з мешканців міста - Василь Рибак вивісив його на шістнадцятиповерхівці у самому центрі міста, - розповідає міський голова Олександр Симчишин. –  Тканину для прапору йому і його батьку довелося купувати аж у Прибалтиці, бо на території сучасної України тканину таких кольорів не продавали. 23 серпня 1989 року він вивісив прапор на іншій шістнадцятиповерхівці – на вулиці Соборній. Для мене справжньою святинею є прапор, під яким 18 лютого 2014 року йшли наші Герої зі «свободівської» сотні під стіни Верховної Ради. Звідти повернулися не всі. Важко порахувати, скільки прапорів пошили наші бабусі, дружини та доньки для бійців, що вирушали на схід країни. Маємо зробити все, щоб жовто-блакитний стяг замайорів над українським Донецьком, українським Луганськом та українським Севастополем!"

З Днем Державного Прапора!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!