МКП “Муніципальна дружина”

МКП “Муніципальна дружина”
Контактні дані
-
-
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
Основні напрямки діяльності

Хмельницьке міське комунальне підпрємство "Муніципальна дружина" створене в 1996 році Хмельницькою міською радою для забезпечення охорони майна і громадського порядку в приміщеннях та на територіях установ державної і комунальної власності міста.

У 2016 році виповнилося 20 років життєдіяльності нашого підприємства. За цей час підприємство здійснювало охорону приміщення та майна міськвиконкому, відділу роботи із звернення громадян, управлінь соцзахисту, охорони здоров'я, транспорту і зв'язку, житлово-комунального господарства, комунального майна, комбінату комунальних підприємств, КП "Спецкомунтранс", торгового центру, архівів, банків тощо.

Наші охоронники сприяли безпечній роботі галузевих служб міськвиконкому, забезпечували охорону громадського порядку в парках, на стадіонах, пляжах, кладовищах, ринках, в школах, ПТУ, гуртожитках, в громадському транспорті.

Разом з міліцією наші охоронники здійснювали патрулювання в місцях проведення масових заходів у місті.

На початку 2000 року в нашому підприємстві працювало до 50 чоловік, укладалося з замовником до 25 договорів. Та поява в місті великої кількості приватних охоронних фірм, які працюють на єдиному податку, не завжди дотримуються норм Закону про працю, склала нам нерівноправну конкуренцію.

Наше підприємство, працюючи на загальній системі оподаткування, сплачувало до 57% податків (вт.ч. 20% ПДВ), проводило оплату праці охоронників згідно чинного законодавства про оплату праці і колективних договорів.

Задля збереження підприємства, з метою максимального зниження ціни охорони, наше підприємство протягом останніх 8 років здійснює продаж послуг по собівартості. В розрахунок ціни закладена зарплата охоронників на рівні мінімальної зарплати, діючої в країні, крім того проводиться доплата за роботу в нічний час і святкові дні.

На кінець 2016 року підприємство підтримувало договірні відносини лише з 3-ма організаціями та установами, а саме:

  • з виконкомом Хмельницької міської ради (охорона 3 приміщень);
  • з КП "Парки і сквери м. Хмельницького";
  • з МКП по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

Та у I кварталі 2017 року підвищення урядом мінімальної заробітної плати до 3200 грн. (в 2 рази проти діючої в грудні 2016 року), що відповідно спричинило підвищення ціни послуги охорони, призвело до того, що наше підприємство втратило всіх замовників.

Керівник
Площинський Микола Альбінович
Документація
Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО05524653
Розрахунковий рахунок
МФО
ІПН
Свідоцтво ПДВ

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.