МКП “Муніципальна дружина”

МКП “Муніципальна дружина”
Контактні дані
-вул. Подільська, буд. 10/1
-(0382) 70-45-88
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок8:00 - 17:00 12:00 - 12:45
Вівторок8:00 - 17:00 12:00 - 12:45
Середа8:00 - 17:00 12:00 - 12:45
Четвер8:00 - 17:00 12:00 - 12:45
П'ятниця8:00 - 16:00 12:00 - 13:00
Суботавихідний
Неділявихідний
Основні напрямки діяльності

Опис

Цілі діяльності комунального підприємства

Пріоритетними напрямками роботи комунального підприємства «Муніципальна дружина» є:

контроль за дотриманням Правил благоустрою на території міста Хмельницького

виявлення та припинення (запобігання) торгівлі з рук на вулицях, площах, у дворах, скверах та інших невстановлених для цього місцях у місті Хмельницькому.

контроль за дотриманням розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Керівник
Цимбалюк Роман Сергійович

Біографічна довідка керівника

Я, Цимбалюк Роман Сергійович, народився 12 травня 1983 року в місті Хмельницькому Хмельницької області.

У 1989 році пішов у перший клас ЗОШ І — III ступенів № 18                м. Хмельницькому. 

У 2000 році після закінчення школи продовжив навчання у Вищому професійному училищі №11, який закінчив в 2001 році та здобув кваліфікацію «слюсар з ремонту автомобілів».

З 2001 - 2002 рік проходив військову службу у лавах Прикордонних військ України.

З 2003 - 2004 рік зарахований на військову службу за контрактом в ПВУ.

З 2004 - 2008 рік навчався в Хмельницькому економічному університеті та здобув кваліфікацію "бакалавр" з економіки підприємства.

Володіння мовами: Українська - рідна, англійська – читання і переклад зі словником.

Трудова діяльність:

З 2006  – 2015 рік фізична особа – підприємець.

З 2008 – 2018 рік працював на посаді охоронця Хмельницькі магістральні електричні мережі пс-330.

З лютого 2018 року директор Хмельницького міського комунального підприємства «Муніципальна дружина».

Сімейний стан – одружений..

Склад сім’ї:

Дружина, Цимбалюк Наталія Анатоліївна, 1980 року народ­ження, працює в приватному медичному центрі.

Син, Цимбалюк Руслан Романович, 2008 року народження.

Я та мої найближчі родичі під судом та слідством не перебували.

На військовому обліку перебуваю у Хмельницькому ОБМВК.

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

Згідно розпорядження міського голови від 29.03.2019 року №83-р та контракту встановлено посадовий оклад керівнику пкуприємства 13 000,00 грн. (десять тисяч гривень 00 коп) та щоквартальну премію в розмірі до 150% до посадового окладу.

Річний звіт керівника

2018

   За звітній період ХМКП «Муніципальна дружина» здійснювала ряд завдань покладених на підприємство відповідно статуної діяльності, рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету і розпоряджень міського голови міста Хмельницького з метою забезпечення дієвого контролю за дотриманням правил благоустрою та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини в сфері благоустрою, протидії торгівлі у невстановлених місцях на території міста Хмельницького. У процесі своєї діяльності підприємством за дорученням керівництва міста було розглянуто 48 звернень громадян (заяв, скарг) щодо порушень вимог Правил благоустрою території міста Хмельницького.

   Так, інспектори ХМКП «Муніципальна дружина» неодноразово залучалися до забезпечення охорони громадського порядку та громадської безпеки під час проведення масових заходів на території міста Хмельницького (фестивалю рок музики «Rock end Buh FEST», «Jazz Fest», св'ткування дня міста Хмельницького тощо).

   Разом з тим, з метою недопущення утворення стихійних ринків, фактів торгівлі з рук в невстановлених місцях (стихійна торгівля) працівниками ХМКП «Муніципальна дружина» протягом минулого року проводилось чергування (з 8-00 год. до 17-00 год.) у місцях можливого прояву стихійної торгівлі, а саме:

 • вул. Проскурівського підпілля (поблизу центрального овочевого ринка);
 • вул. Кам'янецька (зупинка громадського транспорту «Філармонія»);
 • вул. Проспект Миру (ТЦ «Ріко»).

Також, працівники підприємства здійснюють постійний моніторинг можливих місць стихійної торгівлі по нижче зазначеним вулицях:

 • вул. Проскурівська (привокзальна площа);
 • вул. Панаса Мирного (зупинка супермаркет «АТБ»);
 • вул. Проспект Миру (зупинка «Хмельницьклегпром»);
 • вул. Гарнізонна ( Поліклініка №3).

   За результатами роботи 2018 року працівниками підприємства складено 458 протоколів про адміністративні правопорушення згідно ст.152 КУпАП за порушення правил благоустрою території м. Хмельницького, а саме:

  • за самовільне розміщення обладнання, з якого здійснювалась торгівля (стихійна торгівля у невстановлених місцях) – 43 протоколи;
  • за незаконне розміщення засобів зовнішньої реклами – 204 протоколи;
  • за незаконно розміщені тимчасові споруди та конструкції – 49 протоколів;
  • за порушення будівельних норм – 8 протоколів;
  • за спалення залишків сухої рослинності та листя – 6 протоколів;
  • за паркування транспортних засобів у невідведених для цього місцях (на зелених насадженнях, газонах тощо) – 6 протоколів;
  • за порушення вимог щодо утримання будинків та споруд, їх фасадів – 6 протоколів;
  • за неналежне утримання прилеглої території – 7 протоколів;
  • за складування побутового та будівельного сміття, відходів виробництва, спилу дерев, опалого листя у невстановлених для цього місцях – 14 протоколів;
  • за інші порушення благоустрою – 112 протоколів.

Крім того, за підсумками звітного року було належно оформлено 76 актів обстеження (приписів) про усунення правопорушень у сфері благоустрою нашого міста, а саме:

  • порушення вимог до утримання засобів та обладнання зовнішнього освітлення, зовнішньої реклами (розміщення виносних спеціальних конструкцій – штендера без дозвільних документів) – 50 актів (ст.152 КУпАП);
  • неналежне технічне утримання елементів благоустрою – 2 акти (ст.152 КУпАП);
  • відсутність у суб’єктів господарювання усіх форм власності урн для сміття біля входу/виходу адміністративних та інших будівель, які перебувають у їх власності або користуванні, та їх несвоєчасне очищення – 10 актів (ст.152 КУпАП);
  • інші порушення благоустрою – 14 актів (ст.152 КУпАП).

   Також, інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» спільно з ГУ НП та патрульною поліцією у м. Хмельницькому проведено спільні заходи щодо протидії торгівлі у невстановлених місцях та складено на порушників 13 протоколів про адміністративні правопорушення за ст.160 КУпАП.

    Поряд з цим, з метою недопущення несанкціонованого вивезення твердих та рідких побутових відходів у невідведені для цього місця, проводилися регулярні рейди. Так працівниками нашого підприємства в період 17.10.2018 по 18.10.2018 року, було організовано та проведено ряд заходів щодо недопущення та протидії в цілому стихійному сміттєзвалищу за адресою вул.Митрополита Шептицького, 82, 84 (район Дубово). Зокрема, за результатами проведеної роботи було виявлено такі правопорушення як:

  • складування побутового та будівельного сміття, відходів виробництва, спилу дерев, опалого листя у невстановлених для цього місцях;
  • зливання на території міста побутових та виробничих відходів (нечистот).

    За вищевказані правопорушення інспектори ХМКП «Муніципальна дружина» склали 14 протоколів про адміністративне правопорушення згідно ст.152 КУпАП за порушення правил благоустрою міста Хмельницького, а з мешканцями даного мікрорайону було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з метою недопущення даних правопорушень в подальшому.

    Окрім цього, на виконання рішень виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» працівники підприємства протягом 2018 року були залучені для забезпечення дотримання громадського порядку під час проведення демонтажу незаконно встановлених споруд на території міста Хмельницького.

    Також, за дорученням Хмельницького міського голови було розроблено та погоджено графік патрулювання інспекторами ХМКП «Муніципальна дружина» по вул. Проскурівській спільно з працівниками Національної гвардії України в період з 12.12.2018 по 19.01.2019 року для недопущення порушень громадської тиші, порядку, а також запобігання пошкоджень декоративних конструкцій та інших видів правопорушень під час проведення «Різдвяного ярмарку».

   Разом із цим, працівниками нашого підприємства протягом минулого року щоденно проводилась роз’яснювальна робота серед суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб щодо недопущення порушень та необхідності виконання правил благоустрою на території міста Хмельницького. Також, у процесі реалізації своїх основних завдань і обов’язків проводиться постійна робота по вдосконаленню навичок та професійного саморозвитку інспекторів ХМКП «Муніципальна дружина».

   Враховуючи вищезазначене, за результатами розгляду адміністративною комісією при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради протоколів про адміністративні правопорушення, що були складені у 2018 році працівниками ХМКП «Муніципальна дружина», по 250 протоколах прийнято рішення про застосування штрафних санкцій на загальну суму 282,8 тис.грн., по 171 протоколу – винесено усні зауваження комісії, а по 10 протоколах – справи закриті за ст.247 КУпАП.

Документація

Фінансовий звіт

Фінансовий звіт за : 
2019
Фінансовий звіт за 2019 рік ( ІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2019
Фінансовий звіт за 2019 рік ( І квартал )
Фінансовий звіт за : 
2018
Фінансовий звіт за 2018 рік ( ІV квартал )
Фінансовий звіт за : 
2018
Фінансовий звіт за 2018 рік ( ІІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2018
Фінансовий звіт за 2018 рік ( IІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2018
Фінансовий звіт за 2018 рік ( І квартал )
Фінансовий звіт за : 
2017
Фінансовий звіт за 2017 рік ( ІV квартал )
Фінансовий звіт за : 
2017
Фінансовий звіт за 2017 рік ( ІІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2017
Фінансовий звіт за 2017 рік ( ІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2017
Фінансовий звіт за 2017 рік ( І квартал )
Фінансовий звіт за : 
2016
Фінансовий звіт за 2016 рік ( ІV квартал )
Фінансовий звіт за : 
2016
Фінансовий звіт за 2016 рік ( ІІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2016
Фінансовий звіт за 2016 рік ( ІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2016
Фінансовий звіт за 2016 рік ( І квартал )
Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО23829267
Розрахунковий рахунок35432070020375
МФО815013
ІПН
Свідоцтво ПДВне є платником ПДВ

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.