КП "Технагляд"

КП "Технагляд"
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок8:00 - 17:15 12:00 -13:00
Вівторок8:00 - 17:15 12:00 -13:00
Середа8:00 - 17:15 12:00 -13:00
Четвер8:00 - 17:15 12:00 -13:00
П'ятниця8:00 - 17:15 12:00 -13:00
Суботавихідний
Неділявихідний
Контактні дані
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівська, 1
(0382)65-13-03, (0382) 65-23-65
Основні напрямки діяльності

Опис

Основними цілями діяльності КП «Технагляд» є контроль за якістю виконання будівельних та ремонтних робіт за кошти бюджету міста Хмельницького.

До сфери діяльності підприємства належить:

здійснення технічного нагляду і контролю по благоустрою, поточному і капітальному ремонту, реконструкції, реставрації та будівництву об’єктів архітектури та господарюючих суб’єктів незалежно від форми власності на договірних умовах;

контроль за дотриманням виконавцями технологічних процесів під час будівельної діяльності, достовірністю застосованих виконавцями розцінок і ненормованих витрат;

контроль за ефективним використанням капітальних вкладень.

Фактори ризику

 • сезонність ремонтно-будівельних робіт
 • недосконалість проектних рішень
 • недостатня кількість сертифікованих інженерів технагляду на ринку праці, готових працювати з бюджетними замовниками
Керівник
Петрук Андрій Андрійович

Біографічна довідка керівника

Петрук Андрій Андрійович, народився 27.11.1950 року в с. Софіївка, Хмільникського району, Вінницької області.

У 1976 році закінчив “Кам'янець-Подільський будівельний технікум” та здобув професійно-технічну освіту за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво".

З 1974 року по теперішній час проживає в м. Хмельницькому.

Дружина : Петрук Людмила Володимирівна.

Безпартійний.

Не судимий.

Професійна характеристика

Основним видом діяльності КП «Технагляд» є здійснення технічного нагляду і контролю по благоустрою, поточному і капітальному ремонту, реконструкції, реставрації та будівництву об’єктів архітектури та господарюючих суб’єктів незалежно від форми власності на договірних умовах, контроль за дотриманням виконавцями технологічних процесів під час будівельної діяльності.

За час роботи на посаді директора КП «Технагляд» Петрук Андрій Андрійович проявив високий професіоналізм та компетентність у вирішенні поставлених перед підприємством завдань по контролю за якістю виконання робіт та недопущенню понаднормових витрат бюджетних коштів та будівельних матеріалів.

Андрій Андрійович спрямовує роботу колективу на ефективну взаємодію з замовниками та підрядниками, особисто проводить технічний нагляд за об’єктами будівництва, реконструкції та капітальними ремонтами.

Не зважаючи на великий досвід роботи в будівельній галузі (понад 40 років), Петрук Андрій Андрійович постійно поновлює свої професійні знання та підвищує кваліфікаційний рівень. Як директор підприємства спонукає до підвищення професійного рівня працівників підприємства, направляючи їх на проходження навчання, відвідування семінарів та наукових конференцій.

Петрук Андрій Андрійович є сертифікованим інженером технагляду ІІ категорії за будівництвом будівель та споруд та інженером технагляду за будівництвом доріг.

Директор КП «Технагляд» є членом постійно діючої комісії по обстеженню технічного стану нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень), що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького.

В 2008 році нагороджений грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед народом України».

Приймає активну участь у громадському житті міста, переймається його проблемами, успішно співпрацює з іншими комунальними підприємствами.

 

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

Структура, принципи формування і розмір винагороди

керівника комунального підприємства

 

Згідно з розпорядженням міського голови від 03.12.2019 року № 299-р та контракту встановлено посадовий оклад керівнику підприємства в розмірі 13000 грн та щоквартальну премію в розмірі 150% при умові виконання затверджених показників преміювання:

 1. Виконання фінансового плану в частині доходу без урахування бюджетних коштів та фінансового результату – 35 %;
 2. Збільшення доходу від реалізації послуг у порівнянні з відповідним періодом минулого року – 35 %;
 3. Відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, виплати заробітної плати – 80 %.

 

 

Річний звіт керівника

2019

Звіт керівника за 2019 рік

Комунальне підприємство «Технагляд» виконує основне своє завдання – контроль якості виконання робіт та недопущення понаднормових витрат бюджетних коштів та будівельних матеріалів.

Основними замовниками послуг технагляду в 2019 році залишаються Управління ЖКГ, Управління капітального будівництва, Управління праці та соціального захисту населення, Управління культури та туризму, комунальні заклади освіти та медицини, МКП «Хмельницькводоканал», КП «Хмельницьктеплокомуненерго», КП «Південно-Західні тепломережі». В зв’язку з впровадженням в місті програм по енергозбереженню та термомодернізації житлового фонду, ОСББ та мешканці житлових будинків активно користуються послугами нашого підприємства.

Протягом 2019 року було надано 1242 послуг з технагляду на суму 4112,8 тис. грн. Крім доходів від основної діяльності надійшло 328,9 тис. грн. інших операційних доходів – відсотки від депозиту. Отже чисті доходи склали 4441,7 тис. грн.

Комунальне підприємство «Технагляд» не потребує інвестицій з місцевого бюджету та залучення кредитних коштів, оскільки є госпрозрахунковою та прибутковою організацією.

Податки та інші обов’язкові платежі до бюджету сплачуються вчасно та в повному обсязі. Заборгованість з виплати заробітної  плати відсутня.

В 2019 році підприємством було сплачено 2250,9 тис. грн. податків в державний та місцевий бюджети, а саме:

 • податок на прибуток – 234,2 тис. грн.;
 • податок на додану вартість – 823,9 тис. грн.;
 • податок на доходи фізичних осіб – 385,7 тис. грн.;
 • військовий збір – 32,2 тис. грн.;
 • єдиний соціальний податок – 454,8 тис. грн.;
 • частина чистого прибутку в місцевий бюджет – 320,1 тис. грн.

 

Щодо виконання фінансових показників на 2019 рік, то було здійснено наступне:

 1. Порівняно з 2018 роком доходи комунального підприємства за 2019 року зросли на 0,8 % і склали 4441,7 тис. грн.
 2. Витрати на заробітну плату за поточний період зросли на 30,5 % та склали близько 2073,4 тис. грн.
 3. Витрати на амортизацію за період зменшились на 4,6 %, та склали 197,3 тис. грн.
 4. Матеріальні витрати зросли на 10 % за період та становлять близько 164,3 тис. грн. 
 5. Загалом витрати за поточний 2019 рік зросли більше ніж на 24,3 % та склали 3 млн. 140 тис. грн.

 

На підприємстві наявні всі необхідні прилади та інструменти для  точних вимірювань – цифровий  теодоліт, курвіметри, вологомір.

Основним активом підприємства є трудові ресурси. Тому КП «Технагляд» постійно підтримує фахівців у прагненні до підвищення кваліфікації. В 2019 році всі інженери підприємства пройшли навчання та отримали оновлені сертифікати.

На сьогоднішній день на підприємстві працює 5 інженерів, з них 4 здійснюють технічний нагляд. Також для своєчасного виконання робіт КП “Технагляд” залучає інженерів технагляду на договірній основі.

На підприємстві щоденно відбуваються виробничі наради щодо виконання робіт на підконтрольних об’єктах, обговорюються зауваження до виконання робіт, недоліки та пропозиції щодо їх  усунення.

У 2019 році КП «Технагляд» продовжує здійснювати контроль за капітальним ремонтом приміщень Хмельницької СЗОШ № 15 по вул. Проскурівського підпілля, 125/1, Хмельницької СЗОШ № 14 по вул. Спортивній, 17, Хмельницького ДНЗ № 29 «Ранкова зірка» по вул. Кармелюка, 6/1, Хмельницького ДНЗ № 54 «Пізнайко» по просп. Миру, 51/2, які спрямовані на виконання програми «Підвищення енергетичної ефективності закладів бюджетної сфери міста Хмельницького» з використанням інвестиційних коштів, залучених на програму енергозбереження НЕФКО.

Підприємство здійснює технічний нагляд за 882 об’єктами відповідно до укладених договорів. Тільки за 2019 рік було укладено 826 договорів на здійснення технічного нагляду, 54 договорів є перехідними з минулих періодів.

Директор КП «Технагляд» є членом постійно діючої комісії по обстеженню технічного стану нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень), що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького.

 

Директор КП «Технагляд»                            Андрій ПЕТРУК

 

 

 

 

 

 

 

2018

Звіт керівника

Комунальне підприємство «Технагляд» виконує основне своє завдання – контроль якості виконання робіт та недопущення понаднормових витрат бюджетних коштів та будівельних матеріалів.

Основними замовниками послуг технагляду в 2018 році залишаються Управління ЖКГ, Управління капітального будівництва, Управління праці та соціального захисту населення, Управління культури та туризму, комунальні заклади освіти та медицини, МКП «Хмельницькводоканал». Серед нових замовників – Хмельницька митниця, Державна фіскальна служба, Ринок «Ранковий»,  ОСББ, співвласники багатоквартирних будинків, а також приватні підприємства.

Комунальне підприємство «Технагляд» забезпечує разом з іншими учасниками інвестиційного процесу виконання завдань по проектуванню та будівництву нових об’єктів територіальної громади міста, а також реконструкції, капітальному та поточному ремонту існуючих.

Протягом 2018 року було надано 1310 послуг з технагляду на суму 4200,0 тис. грн. Крім доходів від основної діяльності надійшло 208,4 тис. грн. інших операційних доходів. Отже чисті доходи склали 4408,4 тис. грн.

Щодо виконання фінансових прогнозів на 2018 рік, то було здійснено наступне:

 1. Порівняно з 2017 роком доходи від надання послуг технагляду за 2018 рік зросли на 16,6 % 4 млн. 200,0 тис. грн.
 2. У 2018 році було проведено запланований ремонт приміщень на 153,4 тис. грн. Здійснено заходи по енергозбереженню та замінено вікна на металопластикові та двері в кабінетах.
 3. Загалом витрати за 2018 рік зросли на 28,3 % та склали 2 млн. 865,7 тис. грн.
 4. Чистий прибуток за результатами господарської діяльності підприємства в 2018 році становив 1 млн. 542,7 тис. грн.

 

У 2018 році КП «Технагляд» здійснювало контроль за капітальним ремонтом приміщень Хмельницької СЗОШ № 15 по вул. Проскурівського підпілля, 125/1, Хмельницької СЗОШ № 14 по вул. Спортивній, 17, Хмельницького ДНЗ № 29 «Ранкова зірка» по вул. Кармелюка, 6/1, Хмельницького ДНЗ № 54 «Пізнайко» по просп. Миру, 51/2, які спрямовані на виконання програми «Підвищення енергетичної ефективності закладів бюджетної сфери міста Хмельницького» з використанням інвестиційних коштів, залучених на програму енергозбереження НЕФКО.

Комунальне підприємство «Технагляд» є госпрозрахунковою та прибутковою організацією, тому не потребує інвестицій з місцевого бюджету та залучення кредитних коштів.

Податки та інші обов’язкові платежі до бюджету сплачено вчасно та в повному обсязі. Заборгованість з виплати заробітної  плати відсутня.

В 2018 році підприємством було сплачено 2460,3 тис. грн. податків в державний та місцевий бюджети, а саме:

 • податок на прибуток – 342,8 тис. грн.;
 • податок на додану вартість – 857,9 тис. грн.;
 • податок на доходи фізичних осіб – 321,8 тис. грн.;
 • військовий збір – 26,8 тис. грн.;
 • єдиний податок – 376,0 тис. грн.;
 • частина чистого прибутку в місцевий бюджет – 535,0 тис. грн.

 

2017

Звіт керівника за 2017 рік

У 2017 році комунальне підприємство «Технагляд» продовжує сумлінно виконувати основне своє завдання – контроль якості виконання робіт та недопущенні понаднормових витрат бюджетних коштів та будівельних матеріалів.

Основними замовниками послуг технагляду в 2017 році залишаються Управління ЖКГ, Управління капітального будівництва, Управління праці та соціального захисту населення, Управління культури та туризму, комунальні заклади освіти та медицини, МКП «Хмельницькводоканал», МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», КП «Південно-Західні тепломережі», КП БРЕД.

Комунальне підприємство «Технагляд» забезпечує разом з іншими учасниками інвестиційного процесу виконання завдань по проектуванню, будівництву нових, реконструкції, капітальному та поточному ремонту існуючих об’єктів територіальної громади міста Хмельницького.

Протягом 2017 року було надано 1443 послуги з технагляду на суму 3601,1 тис. грн. Крім доходів від основної діяльності надійшло 97,4 тис. грн. інших операційних доходів. Таким чином чисті доходи склали 3698,5 тис. грн.

Комунальне підприємство «Технагляд» є госпрозрахунковим та прибутковим, тому не потребує інвестицій з місцевого бюджету та кредитних коштів.

Податки та інші обов’язкові платежі до бюджету сплачено вчасно та в повному обсязі. Заборгованість з виплати заробітної  плати відсутня.

За результатами роботи в 2017 році сплачено 321,6 тис. грн. податку на прибуток та 439,5 тис. грн. частини чистого прибутку, що підлягає сплаті в місцевий бюджет.

2016

Звіт керівника за 2016 рік

 

Протягом 2016 року було укладено 1059 договорів на суму близько 4,5 млн. грн., виконано протягом року 991 договір на суму 2,6 млн. грн.

№ з/п

Показник

2016 р.

(тис. грн.)

2015 р.

(тис. грн.)

Відхилення

1

Дохід (виручка) від реалізації послуг

3134,7

2152,6

+ 982,1

2

ПДВ

522,5

358,8

+ 163,7

3

Чистий дохід

2612,2

1793,8

+ 818,4

4

Інші операційні доходи

48,1

12,5

+ 35,6

 

Всього доходів

2660,3

1806,3

+ 854,0

За результатами 2016 року сплачено 230,4 тис. грн. податку на прибуток, чистий прибуток становить 1049,3 тис. грн.

Одночасно підприємством нараховано 30 відсотків від чистого прибутку, що підлягають зарахуванню до загального фонду місцевого бюджету у розмірі 314,7 тис. грн.   

Штрафні санкції, пеня до бюджету за звітний період, як і за відповідний період минулого року, не застосовувались.

У 2016 році було проведено навчання з підвищення кваліфікації інженерів технагляду для отримання категорії відповідно до законодавства.

Змін до статуту у поточному році не вносилось.

Кредитні кошти підприємством не залучались. Витрати на аудит відсутні.

Зобов'язання зі сплати податків підприємство виконує в повному обсязі. Заборгованості по оплаті праці немає.

Документація
Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО35883420
Розрахунковий рахунокUA283223130000026000000006506 в АТ «Укрексімбанк»
МФО322313
ІПН358834222253
Свідоцтво ПДВ100149551