КП по організації роботи міського пасажирського транспорту

КП по організації роботи міського пасажирського транспорту
Контактні дані
м. Хмельницький, вул. Григорія Сковороди, 12
бухгалтерія 65-00-61
Графік роботи
ДеньГрафік роботиОбід
Понеділок 8:00 - 17:15 13:00 - 14:00
Вівторок 8:00 - 17:15 13:00 - 14:00
Середа 8:00 - 17:15 13:00 - 14:00
Четвер 8:00 - 17:15 13:00 - 14:00
П'ятниця 8:00 - 17:15 13:00 - 14:00
СуботаВихідний
НеділяВихідний
Основні напрямки діяльності

Опис

Інформаційна довідка підприємства: комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту є комунальним унітарним комерційним підприємством, створеним відповідно до рішення тринадцятої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2003р. №11. Власником підприємства є територіальна громада міста Хмельницького  в особі Хмельницької міської ради.

Основними напрямками діяльності підприємства є:

- організація, здійснення контролю роботи міського пасажирського транспорту, координація роботи по пасажирських послугах підприємств, підприємців незалежно до форм власності;

- організація і контроль роботи за припаркуванням автомобільного транспорту,

- транспортне обслуговування міської ради, виконавчого комітету, структурних підрозділів міської ради, департаментів, відділів та управлінь;

- надання автостанційних послуг;

- організація і контроль роботи по наданню послуг автостоянок.

Фактори ризику

 1. Несвоєчасна сплата за отримані послуги з довготермінового зберігання транспортних засобів на автостоянках підприємства.

Управління ризиком: постійний контроль за станом заборгованості за надані послуги, проведення роз’яснювальної роботи із боржниками.

 1. Зменшення наповнюваності автостоянок підприємства через припаркування транспортних засобів на прибудинковій території.

Управління ризиком: проведення роботи з рекламування діяльності автостоянок, постійна робота над розширенням клієнтської бази.

 1. Моральний та фізичний знос матеріально-технічної бази підприємства.

Управління ризиком: постійне оновлення рухомого складу підприємства, модернізація існуючої матеріально-технічної бази.

 1. Невідповідність тарифів на надання послуг і фактичної їх собівартості.

Управління ризиком: вчасне реагування на зростання витрат по основних елементах собівартості наданих послуг (заробітна плата, енергоносії, тощо), встановлення справедливих тарифів на послуги підприємства.

 1. Фінансова нестабільність, виникнення показників збитковості підприємства.

Управління ризиком: збільшення обсягу наданих послуг, розширення видів діяльності підприємства, залучення інвестицій.

 1. Нестабільність економіки, постійне  коливання курсу валюти і, як наслідок, зростання вартості паливно-мастильних матеріалів та запасних частин.

Управління ризиком: відсутнє.

Керівник
Богачук Володимир Якович
Телефон: 
(0382)76-43-39

Біографічна довідка керівника

Богачук Володимир Якович  народився 19.10.1963 року в с. Гнатки Старокостянтинівського району Хмельницької області.

Освіта вища – 1980-1985рр. Київський автомобільно-дорожний інститут, спеціальність – «Автомобілі та автомобільне господарство».

Трудова діяльність:

1985-1987рр. – служба в лавах Радянської Армії – начальником автомобільної служби окремої військової частини.

1987-1996рр.  – Хмельницька МПДСК тресту «Агрошляхбуд» на посадах старшого інженера, начальника дільниці, начальника відділу головного механіка.

1998-2000рр.  – ДЕУ-647 Хмельницького «Облавтодору», головний механік.

2000-2002рр.  – директор ТОВ «Грані».

2002-2006рр.  – директор Приватного підприємства «Гарант ВБ».

2006-2008рр.  – начальник Управління транспорту і зв’язку Хмельницької міської ради.

2011-2012рр.  – начальник відділу розвитку інфраструктури Хмельницької райдержадміністрації.

2012-2013рр.  – заступник директора виконавчої дирекції Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Хмельницькій області.

2013- по т. ч. – директор Хмельницького міського комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту.

2015-2016рр.  – служба в ЗСУ на посаді начальника автомобільної служби 81-ї окремої аеромобільної десантно-штурмової бригади в зоні АТО.

Учасник бойових дій.

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника

Структура, принципи формування та розмір винагороди керівника: 

Відповідно до розпорядження Хмельницького міського голови від 29.03.2019 року №83-р та контракту директору комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту встановлено посадовий оклад у розмірі 10 000,00 грн. Також передбачається виплата щоквартальної премії до 150% при виконанні показників преміювання керівника підприємства.

№ п\п

Показники преміювання

Розмір премії до посадового окладу в %

1

Виконання фінансового плану у частині доходу без урахування бюджетних коштів та фінансового результату

50

2

Збільшення доходу від реалізації послуг у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 2%

30

3

Зменшення дебіторської заборгованості у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 1%

20

4

Зменшення кредиторської заборгованості у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 1%

20

5

Виконання плану використання паливно-енергетичних ресурсів (у натуральному вимірі)

20

6

Відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів та обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, виплати заробітної плати

10

 

Річний звіт керівника

2018

       У 2018 році здійснював поточне управління підприємством, організовував господарську діяльність для збільшення величини прибутку від надання послуг.

За підсумками роботи за 2018 рік підприємство отримало чистий прибуток у розмірі 11,1 тис. грн., при цьому фінансовим планом передбачався збиток у сумі 287,2 тис. грн.

Основними видами діяльності комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту є:

 • надання послуг по перевезенню посадових осіб Хмельницької міської ради, виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради;
 • надання послуг з довготермінового зберігання транспортних засобів на автостоянках;
 • надання автостанційних послуг.

Основним споживачем послуг підприємства в сфері пасажирських перевезень виступає Хмельницька міська рада та її виконавчий комітет. Надання послуг здійснюється транспортними засобами підприємства в розрізі пройдених кілометрів та годин роботи автомобіля.

Основними споживачами послуг довготермінового зберігання транспортних засобів виступає населення міста Хмельницького. Надання послуг здійснюється через функціонування стоянок по вул. Бандери, 78, по вул. Молодіжній, 14/1 та гаражного комплексу по вул. О. Кобилянської, 19.

Надання автостанційних послуг здійснюється через діяльність автостанції 5-го класу по Львівському шосе. Через автостанцію здійснюються як приміські так і міжміські перевезення в межах Хмельницької області. Тому основними споживачами вищезазначених послуг виступають місцеві жителі, а також жителі прилеглих районів. Середньоденна кількість відправлених рейсів становить 28 шт.

Надання вищезазначених послуг здійснюється виробничим персоналом підприємства який на сьогоднішній день налічує 34 чоловіки. Найчисельнішою є ланкою є категорія водіїв, яка налічує 12 чоловік, далі чергові приймальники - 9 чоловік, сторожі - 4 чоловіки, диспетчери - 3 чоловіки, інший обслуговуючий персонал - 6 чоловік.

Для забезпечення енергоефективності комунальним підприємством проведено наступні заходи:

 • проведено заміну вікон та модернізацію системи опалення у адміністративних приміщеннях гаражного комплексу по вул. О. Кобилянської, 19, сума витрат становить 105,6 тис. грн.;
 • для опалення приміщень гаражного комплексу по вул. О. Кобилянської, 19 у зимовий період придбано та використано 20,1 куб. м. дров.;
 • проведено роботи з оновлення і модернізації системи освітлення офісного приміщення по вул. Г. Сковороди, 12.

За рахунок власних коштів комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту було забезпечено приріст сумарної вартості основних засобів на суму 54,1 тис. грн.

Витрати на ремонт автотранспортних засобів, що використовуються для надання послуг з перевезення, у 2018 році становили 309,8 тис. грн.

За результатами роботи у 2018 році підприємство перерахувало до місцевого та державного бюджетів податків і зборів на загальну суму в 1907,2 тис. грн., в т.ч.:

 • податок на додану вартість – 900,2 тис. грн.;
 • єдиний соціальний внесок – 519,7 тис. грн.;
 • податок на доходи фізичних осіб – 441,5 тис. грн.;
 • військовий збір – 36,8 тис. грн.;
 • податок на землю та інші ресурсні платежі – 5,1 тис. грн.;
 • податок на прибуток – 2,7 тис. грн.;
 • частина чистого прибутку – 1,2 тис. грн..

Для залучення додаткових коштів через надання послуг з припаркування транспортних засобів на визначених відрізках по Львівському шосе та Проспекту миру підприємство очікує надання поворотної фінансової допомоги з бюджету міста Хмельницького у сумі 1500 тис. грн. для закупівлі 10-ти паркоматів.

2017

         У 2017 році здійснював поточне управління підприємством, організовував господарську діяльність для збільшення величини прибутку від надання послуг.

За підсумками роботи за 2017 рік підприємство отримало чистий прибуток у розмірі 94,7 тис. грн., що на 94,5 тис. грн. більше в порівнянні з 2016 роком.

Основними видами діяльності комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту є:

надання послуг по перевезенню посадових осіб Хмельницької міської ради, виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради;

надання послуг з довготермінового зберігання транспортних засобів на автостоянках;

надання автостанційних послуг.

Основним споживачем послуг підприємства в сфері пасажирських перевезень виступає Хмельницька міська рада та її виконавчий комітет. Надання послуг здійснюється транспортними засобами підприємства в розрізі пройдених кілометрів та годин роботи автомобіля.

Основними споживачами послуг довготермінового зберігання транспортних засобів виступає населення міста Хмельницького. Надання послуг здійснюється через функціонування стоянок по вул. Бандери, 78, по вул. Молодіжній, 14/1 та гаражного комплексу по вул. О. Кобилянської, 19.

Надання автостанційних послуг здійснюється через діяльність автостанції 5-го класу по Львівському шосе. Через автостанцію здійснюються як приміські так і міжміські перевезення в межах Хмельницької області. Тому основними споживачами вищезазначених послуг виступають місцеві жителі, а також жителі прилеглих районів. Середньоденна кількість відправлених рейсів становить 25 шт.

Надання вищезазначених послуг здійснюється виробничим персоналом підприємства який на сьогоднішній день налічує 34 чоловік. Найчисельнішою є ланкою є категорія водіїв, яка налічує 12 чоловік, далі чергові приймальники - 9 чоловік, сторожі - 4 чоловіки, диспетчери - 3 чоловіки, інший обслуговуючий персонал - 6 чоловік.

Для забезпечення енергоефективності комунальним підприємством проведено наступні заходи:

придбано та встановлено у приміщенні прохідної гаражного комплексу по вул. О. Кобилянської, 19 твердопаливний котел, сума витрат становить 5,6 тис. грн.;

-для опалення приміщень гаражного комплексу по вул. О. Кобилянської, 19 у зимовий період придбано та використано 22,4 куб. м. дров.;

проведено роботи з оновлення і модернізації системи освітлення автостоянки по вул. Бандери, 78 та по вул. Молодіжній, 14/1, а також гаражного комплексу по вул. О. Кобилянської, 19 (загальна вартість робіт становить - 55,1 тис. грн.).

За рахунок власних коштів комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту було забезпечено приріст сумарної вартості основних засобів на суму 95,0 тис. грн.

 

Крім того за рахунок коштів міського бюджету, виділених на збільшення статутного капіталу, було забезпечено приріст основних засобів на загальну суму в 642,1 тис. грн. в т. ч.:

придбання автомобіля Nissan Leaf первісною вартістю 392,2 тис. грн.;

будівництво оглядової ями для випуску автомобільного транспорту на лінію на гаражному комплексі по вул. О. Кобилянської, 19 без навісу - 249,8 тис. грн.

Витрати на ремонт автотранспортних засобів, що використовуються для надання послуг з перевезення, у 2017 році становили 401,8 тис. грн.

За результатами роботи у 2017 році підприємство перерахувало до місцевого та державного бюджетів податків і зборів на загальну суму в 1195,0 тис. грн., в т.ч.:

податок на додану вартість - 444,3 тис. грн.;

єдиний соціальний внесок - 347,1 тис. грн.;

податок на доходи фізичних осіб - 297,8 тис. грн.;

військовий збір - 24,7 тис. грн.;

податок на землю та інші ресурсні платежі - 51,2 тис. грн.;

податок на прибуток - 23,1 тис. грн.;

частина чистого прибутку - 6,8 тис. грн..

Для залучення додаткових коштів через надання послуг з припаркування транспортних засобів на визначених відрізках по Львівському шосе та Проспекту миру підприємство очікує надання поворотної фінансової допомоги з бюджету міста Хмельницького у сумі 500 тис. грн. для закупівлі 10-ти паркоматів

Документація

Фінансовий звіт

Фінансовий звіт за : 
2019
Фінансовий звіт за 2019 рік ( ІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2019
Фінансовий звіт за 2019 рік ( І квартал )
Фінансовий звіт за : 
2018
Фінансовий звіт за 2018 рік ( ІV квартал )
Фінансовий звіт за : 
2018
Фінансовий звіт за 2018 рік ( ІІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2018
Фінансовий звіт за 2018 рік ( IІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2018
Фінансовий звіт за 2018 рік ( І квартал )
Фінансовий звіт за : 
2017
Фінансовий звіт за 2017 рік ( ІV квартал )
Фінансовий звіт за : 
2017
Фінансовий звіт за 2017 рік ( ІІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2017
Фінансовий звіт за 2017 рік ( ІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2017
Фінансовий звіт за 2017 рік ( І квартал )
Фінансовий звіт за : 
2016
Фінансовий звіт за 2016 рік ( ІV квартал )
Фінансовий звіт за : 
2016
Фінансовий звіт за 2016 рік ( ІІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2016
Фінансовий звіт за 2016 рік ( ІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2016
Фінансовий звіт за 2016 рік ( І квартал )
Фінансовий звіт за : 
2019
Фінансовий звіт за 2019 рік ( ІІ квартал )
Фінансовий звіт за : 
2019
Фінансовий звіт за 2019 рік ( ІІІ квартал )
Реквізити: 
НазваРеквізит
Код ЄДРПО32680182
Розрахунковий рахунок26004052401458
МФО315405
ІПН326801822250
Свідоцтво ПДВ100153216

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.