Звіт за результатами громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Герцена на вулицю Гната Чекірди

Організатор громадського обговорення: топонімічна комісія, управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради.

Громадське обговорення проводилось від 21 травня до 21 липня 2020 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» у формі електронних консультацій.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення – пропозиція щодо перейменування вулиці Герцена у місті Хмельницькому на вулицю Гната Чекірди.

Пропозиція внесена топонімічною комісією на засіданні 20 травня 2020 року, враховуючи звернення Хмельницької обласної організації Національної спілки архітекторів України.

Пропозиція обґрунтована доцільністю вшанування пам’яті видатного хмельницького архітектора Гната Петровича Чекірди.

Участь у обговоренні взяли 59 осіб.

З них: 2 учасників проголосували на Платформі електронної демократії «Консультації з громадськістю»;

57 учасників надіслали пропозиції електронною поштою.

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні, додається.

Всі учасники громадського обговорення підтримали пропозицію щодо перейменування вулиці Герцена у місті Хмельницькому на вулицю Гната Чекірди.