Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014 № 91 “Про внесення змін та доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інф

Звіт

про відстеження результативності регуляторного акту рішення сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014 № 91 “Про внесення змін та доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

 

Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується: рішення сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014 № 91 “Про внесення змін та доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького”.

Дата прийняття: 17.09.2014.

Номер документа: № 91.

Відстеження здійснено: управлінням капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

Цілі прийняття акта: приведення Порядку до вимог чинного законодавства України, визначення порядку прийняття рішення про надання згоди замовнику об'єкта будівництва на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об'єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності) та визначення загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта.

Строк виконання заходів з відстеження: 01.05.2018-31.05.2018.

Тип відстеження: періодичне відстеження.

Методи одержання заходів з відстеження: статистичний.

Дані, на основі яких відстежувалась результативність: результативність регуляторного акту відстежувалась на основі інформації про прийняті рішення міською радою щодо надання згоди замовникам об'єктів будівництв на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об'єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності).

Кількісні та якісні значення показників наступні:

Показник

2014 рік

2015 рік

2016 рік

2017 рік

1.

Кількість прийнятих рішень Хмельницькою міською радою про надання згоди замовникам об'єктів будівництв на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об'єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності)

1

5

9

11

2.

Вартість  інженерних мереж/об'єктів інженерної інфраструктури замовникам яких надано згоду на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об'єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності) (млн.грн.)

1,9

1,5

3,0

7,5

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Даний регуляторний акт вніс зміни до Порядку участі замовників у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького, зокрема, передбачив, право замовника на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об'єктів інженерної інфраструктури при умові якщо технічними умовами передбачається необхідність будівництва таких мереж поза межами його земельної ділянки та зменшення  розміру пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту на суму їх кошторисної вартості (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності).

Висновок: обстежуваний регуляторний акт досяг своєї мети щодо  стимулювання ефективної діяльності забудовників в сфері містобудування та забезпечив дотримання норм ст. 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста замовником об'єкта будівництва інженерних мереж або об’єктів інженерної інфраструктури врахунок сплати коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

 

 

 

Начальник управління

капітального будівництва                                                                                                Т. Поліщук

 

 

 

 

 

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 65-73-80 O_Novodon@khm.gov.ua
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 76-21-12 N_Saharova@khm.gov.ua