Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 № 62 «Про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького»

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 № 62 «Про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького»

Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується: рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 № 62 «Про пайову участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького»

Дата прийняття: 20.07.2016.

Номер документа: № 62.

Відстеження здійснено: управлінням капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

Цілі прийняття акта: приведення Порядку до вимог чинного законодавства України, розширення способів повідомлення замовників об’єктів будівництв про обов’язок пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту; визначення переліку документів, необхідних для прийняття рішення про надання згоди замовнику об’єкта будівництва на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об’єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»); посилення контролю щодо укладання договору про пайову участь шляхом покладення на МКП «Хмельницькводоканал» обов’язку витребовувати, під час видачі технічних умов, копію договору про пайову участь; посилення контролю щодо встановлення замовників об’єктів будівництва, які зобов’язані укласти договір про пайову участь, під час прийняття рішень про продовження строків дії договорів оренди земельних ділянок.

Строк виконання заходів з відстеження: 03.08.2020 – 31.08.2020.

Тип відстеження: періодичне відстеження.

Методи одержання заходів з відстеження: статистичний.

Дані, на основі яких відстежувалась результативність: результативність регуляторного акту відстежувалась на основі інформації про укладені договори про пайову участь, яка наявна в управління капітального будівництва та прийнятих рішень Хмельницькою міською радою про надання згоди замовникам об’єктів будівництв на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об’єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

Кількісні та якісні значення показників наступні:

 

 

Показник

 

 

2017

 

2018

 

2019

1.

Кількість укладених договорів  про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

256

245

173

2.

Кількість прийнятих рішень Хмельницькою міською радою про надання згоди замовникам об’єктів будівництв на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста інженерних мереж/об’єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

13

10

8

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Даний регуляторний акт вніс зміни до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, зокрема, передбачив перелік документів, необхідних для прийняття рішення про надання згоди замовнику об’єкта будівництва на безоплатну передачу в комунальну  власність територіальної громади міста інженерних мереж/об’єктів інженерної інфраструктури (на підставі ч. 5 ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»), розширено способи повідомлення замовників об’єктів будівництв про обов’язок укладання договорів про пайову участь. Також зобов’язано комунальні установи, підприємства та організації перевіряти інформацію щодо укладеного замовником об’єкта будівництва договору про пайову участь.

Висновок: обстежуваний регуляторний акт досяг своєї мети щодо стимулювання ефективної діяльності забудовників в сфері містобудування, обов’язку щодо укладання договору та сплати коштів пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького та забезпечив дотримання норм ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста замовником об’єкта будівництва інженерних мереж або об’єктів інженерної інфраструктури.

 

 

Начальник управління

капітального будівництва                                                                          Тетяна ПОЛІЩУК

 

 

 

Тетяна ЛІТВІНОВА

65-65-35

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 65-73-80 O_Novodon@khm.gov.ua
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 76-21-12 N_Saharova@khm.gov.ua