Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення двадцять сьомої сесії Хмельницької міської ради від 28.08.2013 № 27 «Про внесення доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфрастру

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення двадцять сьомої сесії Хмельницької міської ради від 28.08.2013 № 27 «Про внесення доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького»

Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується: рішення двадцять сьомої сесії Хмельницької міської ради від 28.08.2013 № 27 «Про внесення доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького».

Дата прийняття: 28.08.2013.

Номер документа: № 27.

Відстеження здійснено: управлінням капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

Цілі прийняття акта: звільнення від сплати пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста замовників будівництва багатоквартирного житлового будинку за умови знесення індивідуальних житлових будинків, розташованих на земельній ділянці, наданій за рішенням міської ради під будівництво цього будинку, шляхом відшкодування вартості або купівлі цих будинків, приватизованих земельних ділянок, зелених насаджень (у випадку, коли вартість знесення складає 4 та більше відсотків від загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування).

Строк виконання заходів з відстеження: 03.08.2020 – 31.08.2020.

Тип відстеження: періодичне відстеження.

Методи одержання заходів з відстеження: статистичний.

Дані, на основі яких відстежувалась результативність: результативність регуляторного акту відстежувалась на основі інформації про прийняті рішення Хмельницької міської ради щодо звільнення від сплати пайової участі за умови знесення індивідуальних житлових будинків.

Кількісні та якісні значення показників наступні:

 

Показник

 

 

2017

 

2018

 

2019

1.

Кількість замовників, які надали до управління капітального будівництва документи, які підтверджують знесення індивідуальних житлових будинків під час будівництва багатоквартирних житлових будинків.

0

0

0

2.

Кількість замовників, які були звільнені від пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста на підставі документів, які підтверджують знесення індивідуальних житлових будинків під час будівництва багатоквартирних житлових будинків

0

0

0

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей: даний регуляторний акт уточнив коло замовників об’єктів будівництва, які не залучаються до пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Висновок: обстежуваний регуляторний акт не досяг своєї мети, так як рішення Хмельницькою міською радою щодо виділення земельних ділянок для будівництва багатоквартирних житлових будинків за умови знесення індивідуальних житлових будинків у 2017 – 2019 роках не приймалися.

 

 

Начальник управління

капітального будівництва                                                                          Тетяна ПОЛІЩУК

 

 

 

Тетяна ЛІТВІНОВА

65-65-35

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 65-73-80 O_Novodon@khm.gov.ua
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 76-21-12 N_Saharova@khm.gov.ua