Звіт про періодичне відстеження результативності рішення тридцять другої міської ради від 25.12.2013 року № 15 «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території

Звіт про періодичне відстеження результативності рішення тридцять другої міської ради від 25.12.2013 року № 15 «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Хмельницького»

Вид та назва регуляторного акту, відстеження результативності якого здійснюється: рішення міської ради від 25.12.2013 року №15 «Про затвердження Положення про   порядок   встановлення  режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Хмельницького».

Дата прийняття: 25.12.2013 року.

Номер документа: рішення  тридцять другої   сесії  Хмельницької міської ради  № 15.

Назва виконавця заходів з періодичного  відстеження результативності регуляторного акта: управління торгівлі Хмельницької міської ради.

           Цілі прийняття акта:

- встановлення прозорого механізму погодження режимів роботи;
- максимальна деталізація всіх процедур встановлення режимів роботи;
- забезпечення сприятливих умов для суб’єктів господарювання під час підготовки та отримання ними документа про встановлення режиму роботи об’єктів сфери

- скорочення витрат часу фізичних та юридичних осіб під час встановлення за погодженням з власниками зручного режиму роботи;
- забезпечення сприятливих умов для відпочинку мешканцям будинків, в яких розташовані об’єкти сфери обслуговування, врахування їх позиції  при встановленні режиму роботи.
Строк виконання заходів із періодичного відстеження результативності регуляторного акта:  з 02.11.2020 року по 30.11.2020 року

Тип відстеження: періодичне.

Методи одержання результатів відстеження: статистичні.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних: результати відстеження регуляторного акта одержані на підставі аналізу  наявних даних дозвільного органу - управлінні  торгівлі.

Кількісні та якісні показники результативності акта:

За 11 місяців 2020 року встановлено режими роботи за декларативним методом в        161-му об’єктіах торгівлі, закладах ресторанного господарства, об’єктах побутового обслуговування населення.

У звітному  періоді відмовлено у встановленні цілодобового режиму роботи для 1-го  закладу ресторанного господарства, у зв’язку із тим, що об’єкт  знаходиться на відстані менше, ніж 500 метрів від житлових будинків та дошкільного навчального закладу.

Відповідно до п.2.3 Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території м. Хмельницького, затвердженого рішенням міської ради від 25.12.2013 року № 15 передбачено, що режим роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг, розміщених в багатоквартирних будинках та на відстані менше, ніж 500 метрів від житлових будинків, загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, з 22-00 до 08-00 години не встановлювався.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: вищевикладене свідчить, що даний регуляторний акт є ефективним, результати його дії позитивні.

На підставі відстеження результативності дії рішення тридцять другої сесії Хмельницької міської ради від 25.12.2013 року № 15 «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Хмельницького» можна зробити висновок, що шляхом впровадження цього регуляторного акта вдалося досягти цілей, задекларованих при його прийнятті.

З повагою

начальник управління                                                        Руслана СІДЛЕЦЬКА

 

 Світлана Гаврилюк 65 11 41

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Героїв Маріуполя, 3 (0382) 65-73-80 [email protected]
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Героїв Маріуполя, 3 (0382) 76-21-12 [email protected]