Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 06.09.2017 року № 608 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору суб'єктів господарювання

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 06.09.2017 року № 608 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору суб'єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому, складу конкурсного комітету та встановлення Умов проведення конкурсного відбору»

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер: рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 06.09.2017 року № 608 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору суб'єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому, складу конкурсного комітету та встановлення Умов проведення конкурсного відбору».

Назва виконавця заходів з відстеження: управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Цілі прийняття акта: Ефективний контроль за діяльністю міських пасажирських перевезень та роботою перевізників (їх персоналу - водії).

Безперервний on-line контроль за дотриманням схем та розкладів руху транспортних засобів з використанням даних GPS-моніторингу.

Створення єдиної бази даних з контрольованим доступом.

Отримання об'єктивних даних для здійснення моніторингу за виконанням Перевізниками договірних зобов’язань.

Підвищення безпеки перевезення пасажирів та експлуатації транспортних засобів, покращення якості послуг, що надаються населенню та гостям міста.

Строк виконання заходів з відстеження: з 01.08.2021 року по 01.09.2021 року.

Тип відстеження: періодичне відстеження.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний метод.

Дані та показники, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання таких даних: дані, що наявні в управлінні транспорту та зв’язку.

Кількісні та якісні значення показників:

Якісні показники:

1) Об’єктивна та доказова відповідальність Перевізників за порушення умов договорів про організацію пасажирських перевезень.

2) Стабільна робота транспортної галузі, зменшення скарг по роботі громадського транспорту.

3) Моніторинг за рухом транспортних засобів в реальному часі, з можливістю відображення якісних та кількісних показників роботи.

4) Використання мережі Інтернет для відстеження руху громадського транспорту.

5) Здійснення оперативного керування та вдосконалення організаційної структури підприємства, ефективне планування та звітність роботи.

6) Розширення Системи шляхом впровадження інших електронних засобів - контроль за використанням пального, нецільовим використанням транспортних засобів, відстеження фактів простою, підключення до автоматизованої системи оплати проїзду (електронного квитка).

Кількісні показники:

Кількісні показники

2018 рік

2019 рік

2020 рік

Кількість скарг пасажирів щодо роботи перевізників (його персоналу)

100

96

89

Показники регулярності руху (випуск на лінії)

95%

96%

96,5%

Кількість підтверджених фактів порушень умов договорів про організацію пасажирських перевезень з боку перевізників

32

13

2

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта: прийняття регуляторного акта дозволило:

- визначати місцезнаходження та відображати об'єкти моніторингу в поточний момент часу (режимі on-line);

- формувати звіти про виконані рейси із зазначенням кількості транспортних засобів, що перебували на маршруті та виконані рейси за встановлений проміжок часу;

- формувати детальні та групові звіти про рух, стоянки, швидкісний режим, відвідування контрольних зон за встановлений проміжок часу в розрізі маршруту, перевізника, автобуса тощо;

- інформувати за допомогою WEB-інтерфейсу про прогнозований час прибуття автобуса, відображати назви зупинок, рух міського пасажирського транспорту.

- відтворювати на інформаційних-електронних табло час прибуття тролейбусів та автобусів громадського транспорту.

 

З повагою

в.о. начальника управління                                                                      Сергій ШЕПУРЕВ

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Героїв Маріуполя, 3 (0382) 65-73-80 [email protected]
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Героїв Маріуполя, 3 (0382) 76-21-12 [email protected]