Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 12.01.2017 року № 50 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 14.04.2011 року № 398»

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 12.01.2017 року № 50 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 14.04.2011 року № 398»

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер: рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 12.01.2017 року № 50 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 14.04.2011 року № 398».

Назва виконавця заходів з відстеження: управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Цілі прийняття акта: Забезпечення гостей та жителів якісними телекомунікаційними послугами, створення для них додаткових зручностей в частині налагодження стабільної роботи мережі Wi-Fi.

Сприяння розвитку міської інформаційної інфраструктури та залучення потенційних партнерів для подальшої співпраці в даному напрямку.

Строк виконання заходів з відстеження: з 01.02.2021 року по 01.03.2021 року.

Тип відстеження: періодичне відстеження.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний метод.

Дані та показники, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання таких даних: дані, що наявні в управлінні транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Кількісні та якісні значення показників:

Якісні показники:

1) дотримання порядку розгляду питань розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах житлового, виробничого та громадського призначення в м. Хмельницькому та збільшення кількості суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у даній сфері;

2) збільшення кількості точок Wi-Fi з безкоштовним доступом, що позитивно вплинуло на отримання інформації споживачами та їх захист.

Кількісні показники:

Кількісні показники

2018 рік

2019 рік

2020 рік

Збільшення кількості безкоштовно встановленого додаткового обладнання WI-FI на

10%

20%

30%

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта: прийняття регуляторного акта послабило фінансове навантаження на Замовників у вигляді тимчасового звільнення від плати за користування майном, встановленої на підставі раніше укладених (попередніх) договорів строкового сервітуту для розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах на строк повного погашення вартості наданих ними додаткових (не основних) послуг по встановленню нового обладнання, а також дало змогу потенційним Замовникам покращити власну господарську діяльність у сфері надання телекомунікаційних послуг без додаткових витрат, пов’язаних із орендною платою.

Примітка*: Більш детальну інформацію щодо співпраці потенційних замовників із балансоутримувачами, загальної кількості точок Wi-Fi з безкоштовним доступом по місту та фінансових показників може надати управління комунального майна та безпосередньо балансоутримувачі приміщень, де встановлено відповідне обладнання.

 

В.о. начальника управління                                                                      Сергій ШЕПУРЕВ

 

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 65-73-80 O_Novodon@khm.gov.ua
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3 (0382) 76-21-12 N_Saharova@khm.gov.ua