Звіт про базове відстеження результативності проекту рішення сесії Хмельницької міської «Про затвердження Порядку часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету»

Звіт

про базове відстеження результативності проекту рішення сесії Хмельницької міської

«Про затвердження Порядку часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету»

 

Назва документу: проект рішення сесії Хмельницької міської ради «Про затвердження Порядку часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету».

Тип відстеження: базове.

Відстеження здійснено: управлінням економіки міської ради.

Цілі прийняття акта: визначення умов та механізму надання фінансової підтримки місцевим товаровиробникам шляхом часткового відшкодування з міського бюджету участі у ярмарково-виставкових заходах в рамках Програми розвитку підприємництва міста Хмельницького на 2019-2021 роки.

Строк виконання заходів з відстеження: з 06 по 15 березня 2019 року.

Тип відстеження: базове.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний метод, аналітичний.

 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: результативність регуляторного акту відстежуватиметься на підставі статистичних та аналітичних даних.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показник

2018 рік

1.

Кількість місцевих товаровиробників, які отримали часткове відшкодування участі у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету

-

2.

Обсяг надходжень до місцевого бюджету від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) від суб’єктів підприємництва, тис. грн.

1429257,6

3

Зростання обсягів експорту продукції місцевих товаровиробників, %

25,6

Основні показники результативності дії регуляторного акта буде відстежено на підставі статистичних, аналітичних даних, а також даних одержаних від місцевих товаровиробників, які отримали в установленому порядку фінансову підтримку.

Рівень поінформованості місцевих товаровиробників щодо основних положень регуляторного акта є достатнім. На виконання вимог статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомлення про оприлюднення, розроблений проект регуляторного акта з аналізом регуляторного впливу до нього розміщений на на офіційному веб-сайті міської ради.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: регуляторний акт визначає умови та механізм надання фінансової підтримки місцевим товаровиробникам шляхом часткового відшкодування з міського бюджету участі у ярмарково-виставкових заходах.

 

 

Начальник управління економіки                                                                                   О. Новодон

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Героїв Маріуполя, 3 (0382) 65-73-80 [email protected]
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Героїв Маріуполя, 3 (0382) 76-21-12 [email protected]