Рішення міської ради

Звернення №1

 

Президенту України

Порошенку П.О.

Голові Верховної Ради України

Парубію А.В.

Прем’єр-міністру України

Гройсману В.Б.

 

ЗВЕРНЕННЯ

При презентації бюджету на 2017 рік Прем’єр-міністр наголосив, що у центрі уваги цього бюджету є людина. Одними із головних пріоритетів Державного бюджету на 2017р. він зазначив зростання заробітних плат.

Так було прийнято рішення про збільшення удвічі мінімальної заробітної плати з 1 січня в Україні до 3200 грн. для працюючих громадян.

Із 1 січня підвищено на 2 тарифні розряди посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Однак, в той же час підвищення посадових окладів педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів передбачено лише з 1 вересня.

Відтак, педагоги, які фактично навчають «першим крокам», які несуть відповідальність за їх життя та здоров’я чомусь виявились для уряду не вартими уваги.

Ціни ж на комунальні послуги, на продукти харчування і т.п. зросли для всіх однаково. Як при цьому відкритому зухвальстві влади можна вчити дітей добру та справедливості, підтримці та повазі?

Ми, депутати Хмельницької міської ради, вимагаємо переглянути політику уряду щодо формування та нарахування заробітної плати педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів. Закликаємо адекватно та швидко відреагувати на дане звернення, оскільки ці питання є важливими та суспільно значимими.

 

Звернення депутатів Хмельницької міської ради прийняте на черговій одинадцятій сесії міської ради 25 січня 2017 року.