Рішення міської ради

Звернення №1

 

Президенту України

Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

 

Голові Верховної Ради України

Дмитру РАЗУМКОВУ

 

Прем’єр Міністру України

Денису ШМИГАЛЮ

 

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Хмельницької міської ради, у час коли вся Україна проходить нелегкий шлях боротьби за свою територіальну цілісність та незалежність, розуміючи повноту ситуації, котра складається в українському суспільстві, аби позбутися колоніального гніту проросійських сил, зважаючи, що війна за справжню українську незалежність ведеться не лише на теренах східної частини України, а й глибоко в тилу – звертаємося до Президента України, до Кабінету Міністрів України, до Голови Верховної ради та Прем’єр-міністра з клопотанням про заборону діяльності проросійських партій «Опозиційна платформа – за життя» та «Партія Шарія» на території України. Саме ці політичні сили щодня, щогодини своєю діяльністю активно просувають інтереси окупанта-агресора Російської Федерації та проявляють відвертий колабораціонізм, що загрожує основам державотворення.

Вже тридцять років незалежності нашої держави, а ми і досі боремося за те, щоб нас поважали та не вважали малоросійською губернією, щоб нарешті позбутися впливу від держави-окупанта в різних сферах нашого життя. Внаслідок Революції Гідності було заборонено антиукраїнські політичні сили, такі як Комуністична партія та Партія регіонів. Проте їм на заміну з’явились нові («Опозиційна платформа – за життя» та «Партія Шарія») практично із тими ж ідеологіями, які розхитують ситуацію в державі зсередини, чим послаблюють позиції нашої держави на світовому ринку.

Враховуючи те, що Україна наразі у стані війни із російським окупантом, ми не можемо дозволити розповсюдженню промосковської агентури та ідеології в нашій державі.

Ми, депутати Хмельницької міської ради, закликаємо ухвалити законопроєкт і відповідні регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партій «Опозиційна платформа – за життя» та «Партія Шарія» як таких, що відстоюють та активно просувають інтереси російського агресора, щоб не дати їм можливості проросійського реваншу й нанесення загрози для економічного, політичного, соціального життя Української держави та сприяти розколу українського суспільства.

 

Звернення прийняте на черговій сьомій сесії Хмельницької міської ради восьмого скликання 14 липня 2021 року.