Рішення міської ради

Звернення №1

 

Голові Хмельницької обласної ради

Загородному М.В.

 

 

Звернення

 

Річна потреба в коштах у 2017 році на оплату послуг з підготовки кваліфікованих робітників на умовах регіонального замовлення в професійно-технічних навчальних закладах державної власності, які розташовані на території міста Хмельницького, становить 90,4 млн. гривень.

Обсяг освітньої субвенції, виділений з державного бюджету для міста Хмельницького, становить 24,5 млн. грн. - це лише 27% від загальної потреби.

Тому, за рахунок власних коштів при формуванні міського бюджету на 2017 рік на підготовку кваліфікованих робітників було передбачено 42,7 млн. грн. або 47% від загальної потреби.

Проте, співвідношення чисельності учнів міста Хмельницького в загальному обсязі регіонального замовлення, сформованого Хмельницькою обласною державною адміністрацією, становить лише 28,3%, а понад 70% – це учні районів та міст області.

Змінами до Бюджетного кодексу України, а саме пунктом 20¹ прикінцевих та перехідних положень, передбачено можливість передачі коштів з обласного бюджету до бюджету міста обласного центру на оплату послуг з підготовки кваліфікованих робітників на умовах регіонального замовлення для потреб усієї області.

Враховуючи вищезазначене, з метою виконання регіонального замовлення в повному обсязі, Хмельницька міська рада звертається до Хмельницької обласної ради з проханням на найближчому пленарному засіданні сесії прийняти рішення про передачу коштів Хмельницькій міській раді для здійснення видатків на оплату послуг з підготовки кваліфікованих робітників на умовах регіонального замовлення для потреб усієї області в обсязі 23,2 млн. грн., що становить лише 25,7% до загального обсягу потреби.

 

Звернення депутатів Хмельницької міської ради прийняте на черговій тринадцятій сесії міської ради 22 березня 2017 року.