Новини

Зустріч з головою Представництва «Марубені Корпорейшн» в Україні

Відбулася зустріч міського голови Олександра Симчишина з головою Представництва «Марубені Корпорейшн» в Україні паном Акіяма Тецуо з метою налагодження співпраці. «Марубені Корпорейшн» (Marubeni Corporation)  – компанія з величезними потужностями та багаторічним досвідом, має представництво в Україні уже понад 20 років і є однією з найбільших торговельних компаній Японії. Поряд з торговими операціями всередині країни, активно займається експортом та імпортом, бере участь в інвестиційній діяльності, розробці природних ресурсів та інших видах діяльності, є лідером серед японських торговельних компаній – виробників електроенергії. «Марубені Корпорейшн» в Україні займаємося імпортом сільськогосподарської техніки, хімії, великогабаритних шин для гірничодобувної промисловості України, експортом зерна з України, а також проектами GIS (цільових екологічних інвестицій) та інфраструктури.

На зустрічі у міській раді з паном Акіяма Тецуо обговорили сфери, у які можна було б залучити інвестиції. Також пан Акіяма Тецуо зазначив, що Марубені Корпорейшн має чимало партнерів у різних сферах і, якщо потрібно, їх також залучатиме до проектів.
Акіяма Тецуо зацікавили напрацювання Хмельницького у вирішенні проблем з твердими побутовими відходами, адже їхня компанія наразі працює над цими питанням у найбільших містах України: Києві, Дніпрі та Харкові. І саме зараз у цих містах проводиться аналіз морфології сміття, яку, до слова, Хмельницький уже має. Тож міський голова Олександр Симчишин запевнив голову Представництва «Марубені Корпорейшн», що Хмельницький серйозно працює над вирішенням проблеми зі сміттям та планує будувати сміттєпереробний завод. Зі свого боку пан Акіяма Тецуо обіцяв опрацювати надану концепцію «Розумне довкілля. Хмельницький» й сповістити про подальші кроки співпраці. Також поділився цінними порадами, яким чином можна залучати інвестиції від уряду Японії.