Новини

Збірна команда Хмельницької міської ради в напруженій боротьбі здобула перемогу в турнірі з міні-футболу

Сьогодні в Хмельницькому відбувся Другий міський турнір з міні-футболу пам’яті Романа Шухевича. Команди складалися із представників місцевого самоврядування. На спортивних майданчиках Дитячої спортивної школи №1 змагалися представники шести збірних команд – збірна команда міських голів України, збірна команда Вінницької міської ради, збірна команда Чернівецької міської ради, збірна команда Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради, збірна команда міста Дунаївці та збірна команда Хмельницької міської ради.

Під час урочистого відкриття Хмельницький міський голова Олександр Симчишин традиційно оголосив хвилину мовчання за героями, які віддали своє життя за Українську державу.

«Сьогодні граючи в футбол, ми повинні пам’ятати тих, хто віддав своє життя за наше спокійне життя тут. Мені дуже приємно, що ви відгукнулися на наше запрошення і я бачу багато знайомих облич. На таких турнірах народжується традиція спілкування і здорового способу життя. Тут грають люди, які є представниками місцевого самоврядування. Бажаю нам цікавої гри та перемоги!», - сказав Олександр Сергійович.

За результатами проміжних поєдинків до фіналу турніру вийшли збірні команди Хмельницької та Чернівецької міських рад. Суперники виявилися сильними і однаково прагнули перемогти, проте в напруженій боротьбі перемогу із рахунком 4-3 здобула команда хмельницьких спортсменів.

За результатами змагань третє місце посіла збірна команда міста Дунаївці, яка на останніх секундах перемогла збірну команду Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради. Друге місце здобула збірна команда Чернівецької міської ради, а перше - господарі турніру – збірна команда Хмельницької міської ради.

Кращим бомбардиром за результатами турніру виявився Олександр Пєстов (м. Чернівці).

Кращими гравцями визначено таких учасників турніру:

  • Олександр Симчишин (м. Хмельницький);
  • Дмитро Панцир (м. Чернівці);
  • Вадим Монастирський (м. Дунаївці);
  • Іван Косяк (Хмельницька обласна державна адміністрація та Хмельницька обласна рада);
  • Олександр Гордійчук (м. Вінниця);
  • Валерій Іщенко (збірна команда мерів).

Міський голова Олександр Симчишин подякував присутнім за участь та яскраву гру та наголосив, що подібні дружні змагання будуть проводитися і надалі.

На завершення турніру переможці отримали грамоти, кубки та медалі.

Сьогодні в Хмельницькому змагалися представники місцевого самоврядування з різних куточків України. Так, в команді мерів України були представники з Миколаївщини, Запоріжжя, Чорткова, Полтавщини, Житомирщини. Головне завдання таких заходів це популяризація здорового способу життя.