Новини

Засідатиме громадська рада

28 січня 2020 року о 17.00 в малій залі Хмельницької міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

Порядок денний

1. Про стан справ щодо запобігання корупції у виконавчих органах Хмельницької міської ради та на комунальних підприємствах міста.

2. Про стан пожежної безпеки в місті Хмельницькому.

3.  Звернення до Верховної Ради України щодо змін в законодавстві по фінансуванню територіальних громад і створенню робочих місць в сільській місцевості.

4. Про перейменування російськомовних вулиць.

5. Звернення до міського голови щодо впорядкування та підвищення безпеки руху автомобілів при виїзді з дворів будинків по проспекту Миру, 64, 66.

6. Звернення до Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства про надання роз'яснень щодо застосування норм Закону України "Про авторське право і суміжні права" в частині порядку сплати роялті за відтворення творів в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування.

7.Звернення до голови обласної ради та голови обласної державної адміністрації щодо стану будівлі музичного училища по вул. Прибузькій.

8. Про розгляд заяви Мороза С.В. щодо надання пропозиції про його включення до складу конкурсної комісії по відбору директора комунального підприємства "Хмельницька міська лікарня".

9. Різне.