Новини

Запрошуємо хмельничан на пробіг «KHMELNYTSKY СITY RUN 2019», який відбудеться 18 травня

З метою популяризації фізичної культури та спорту, здорового способу життя, в місті Хмельницькому 18 травня буде проведено пробіг вулицями міста «KHMELNYTSKY СITY RUN 2019».

Під час проведення заходу буде вперше проведено напівмарафон. Крім того, заплановано проведення забігів на 10 та 3 км, а також на дистанції 200 метрів буде проведено дитячі забіги, забіг серед матусь з візочками та забіг серед жінок на підборах.

Щороку Міністерство оборони України проводить змагання «Ветеранська десятка». Цьогоріч пробіг заплановано провести в нашому місті в рамках заходу «KHMELNYTSKY СITY RUN 2019”. У забігу візьмуть участь учасники АТО, які отримали поранення під час військових дій на сході України, ветерани військової служби та військовослужбовці України й інших держав. «Ветеранська десятка» в Хмельницькому є відбірковим етапом до забігу «Морської піхоти», який відбудеться у місті Вашингтон (США).

Під час проведення заходу відбудуться руханки, майстер-класи з різних видів спорту, вікторини. Мешканці мають змогу не лише взяти участь у пробігу, спробувати свої сили, а й повболівати та підтримати близьких людей.

Учасником пробігів може стати кожен охочий, який виконає наступні вимоги:

- всі учасники повинні надати медичну довідку про стан здоров'я або допуск лікаря (якщо заявка колективна, то вона здається при реєстрації та отриманні стартових номерів);

-заповнити анкету учасника та підписати згоду на участь у заході;

-учасником пробігу на 3 км можуть стати всі охочі;

-учасником пробігу на 10 км можуть стати всі бажаючі віком від 16 років (реєстрація платна – 100 грн.);

-учасником пробігу на 21 км можуть стати всі охочі віком від 16 років (реєстрація платна – 100 грн.);

-учасником пробігу на 10 км «Ветеранська десятка» можуть стати всі бажаючі ветерани війни, учасники бойових дій, які отримали поранення та діючі військовослужбовці.

 

Попередня програма

08:00 - Відкриття стартового містечка;

08:00 - 11:30 - Видача стартового номера та реєстрація;

08:00 - 14:30 - Час роботи камери схову;

10.00 - Відкриття заходу;

10.15 - Руханка;

10.30 - Старт на дистанції 21 км;

10.40 - Старт на дистанції 10 км;

12.30 - Нагородження переможців та призерів на дистанції 21 та 10 км;

12.45 - Забіги дітей віком до 10 років. Нагородження дітей;

13.00 - Старт на дистанції 3 км;

13:30 - Нагородження переможців та призерів на дистанції 3 км.

 

Попередня реєстрація учасників триватиме до 11 травня 2019 року включно. Для цього необхідно заповнити анкету на сайті: https://vseprobegi.org/ru. Для участі у пробігу на дистанціях 21 та 10 км обов’язкова попередня реєстрація. Для участі на дистанції 3 км попередня реєстрація відбувається на сайті: https://vseprobegi.org/ru та безпосередньо перед пробігом. Реєстрація на дитячі забіги, забіг серед матусь з візочками та забіг серед жінок на підборах буде безпосередньо перед пробігом.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у «KHMELNYTSKY СITY RUN 2019»!