Новини

Запрошуємо хмельничан на літературний фестиваль «Слово єднає – 2017»

У рамках святкування Дня міста Хмельницького уже втретє проводиться літературний фестиваль «Слово єднає!», який триватиме з 11 до 23 вересня. У фестивальних заходах, що проходять у культурно-мистецьких закладах міста Хмельницького – бібліотеках Хмельницької міської ЦБС, Хмельницькому обласному літературному музеї, монотеатрі «Кут» беруть участь понад 900 поціновувачів художнього слова.

Під час Фестивалю проводяться творчі зустрічі авторів та творчих колективів з хмельничанами та гостями міста, майстер-класи для молодих літераторів та журналістів, скайп-марафон, концертно-виставкові дійства.

Напередодні Дня міста, 22 вересня, в читальному залі Центральної міської бібліотеки (вул. Подільська, 78) о 12.00 відбудуться «Бенефіс гостя – фестивалю Василя Шкляра (м. Київ) та о 15.00 прес-конференція спеціальних гостей фестивалю Василя Шкляра (м.Київ), Марії Чумарної (м. Львів), Лори Підгірної (м. Кам’янець-Подільський), Наталки Михно (м. Теребовля Тернопільської області), Миколи та Ірини Сичових (м. Старобільськ), Григорія Половинка (м. Луганськ). Цього ж дня з ними у монотеатрі «Кут» (вул. Проскурівського підпілля, 34) о 17.00 відбудеться творча зустріч.

Гала-концерт фестивалю відбудеться у сквері ім. Т.Г. Шевченка 23 вересня о 12.00. У святковій програмі:

- виступи літераторів Хмельниччини та спеціальних гостей фестивалю, до яких приєднаються брати Капранови (м. Київ);

- автограф-сесія;

- експозиція «Місто Хмельницький на сторінках газети «Проскурів».

- виставка книг подільських авторів «Подільської землі сини і доньки», організована Хмельницькою міською ЦБС;

- урочисте нагородження учасників фестивалю.

Цього ж дня на вул. Проскурівській з 15.00 до 17.00 на майданчику «Хмельницький фестивальний» відбудуться виступи та автограф-сесії спеціальних гостей фестивалю, а також брати Капранови на «Даху» (вул. Героїв Майдану, 38) презентують свою програму для хмельничан та гостей міста «Дарунок на свято».

Вхід на всі заходи фестивалю безкоштовний.