Новини

З 1 липня тролейбуси працюватимуть без готівки та кондукторів

У Хмельницькому розробили правила користування електричним транспортом, які почнуть діяти з 1 липня. Про це сьогодні розповів виконувач обов’язків керівника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев. Наразі регуляторний акт проходить процедуру обговорення. Знайти його можна за посиланням.

Правила будуть обов’язкові до виконання кожним пасажиром.

Безквитковий проїзд передбачає штраф у 20-кратному розмірі. Оплатити свій квиток пасажир має до наступної зупинки.

За відсутності зв’язку валідатор тепер працюватиме і офлайн.

Чи провалідували квиток – перевірятимуть контролери. В управлінні транспорту і зв’язку кажуть, що їх буде багато і без контролю не залишиться жоден транспортний засіб.

Проїздні квитки діятимуть і надалі. Де їх можна буде придбати – повідомлять додатково.

Разові квитки купити у водія пасажири не зможуть. Їх треба буде придбати наперед.

Сплатити однією карткою за кількох осіб буде можна, здійснивши кожну наступну валідацію через 15 секунд після попередньої.

Відпрацювали і досвід подвійної валідації. Тепер система не зможе «випадково» зняти з картки кошти одночасно за кілька квитків.

Наразі валідаторами обладнані всі тролейбуси міста. Перед кожним рейсом їх перевірятимуть. Але якщо валідатори вийшли з ладу під час рейсу, такий тролейбус знімуть з рейсу, а пасажири ніяк не постраждають.

З 1 липня здорожчає вартість самої картки. Наразі вона коштує 40 гривень, 10 гривень вже є на рахунку. А з 1 липня картка коштуватиме 60 гривень.