Новини

Юні хмельничани беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Книгоманія»

Завершився другий етап XV Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019», який тривав з 18 до 23 березня. У ньому взяли участь 23 учасники з чотирнадцяти бібліотек-філій Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи і бібліотек дев’яти загальноосвітніх шкіл міста. Всі вони семикласники. До членства в журі запрошували подільських письменників, вчителів української мови, бібліотекарів.

Учасники представляли свої читацькі щоденники, які містили записи про вісім прочитаних книжок, котрі не входять до шкільної програми з української чи зарубіжної літератури. Було цікаво дізнатися, які книги читають сучасні семикласники. Серед них: Кокотюха А. «Таємниця козацького скарбу», Дяченки О. і С. «Дивовижні пригоди звичайних речей», Гантер Е. «Коти-вояки», Щерба Н. «Чароділ. Чародільський браслет», Ріордан Р. «39 ключів» та інші. Діти розповідали про прочитане, а у конкурсі «Ерудит» показали обізнаність із художньою літературою загалом. Додаткові бали отримали читачі, які створили відео про улюблену книгу і виклали його у соціальних мережах.

Вперше для учасників конкурсу та цікавих до дитячої літератури та промоції дитячого читання у Facebook створили відкриту спільноту – "Таємне товариство Книгоманів". Приєднатися до групи можна за посиланням. У спільноті бібліотеки міста Хмельницького поширювали інформацію про перебіг "Книгоманії­ – 2019" та цікаві факти про читання, книжки, авторів.

Фіналістами стали найкращі вісім читачів. Вони отримали звання «Суперчитач мікрорайону…». Вітаємо переможців:

  • Руденьку Марію – читачку бібліотеки-філії №12,
  • Волчелюк Софію – читачку бібліотеки-філії №3;
  • Ништик Нікіту – читача бібліотеки-філії №4;
  • Онофрійчук Юлію – читачку бібліотеки-філії №8,
  • Чичевич Єлизавету – читачку бібліотеки-філії №15,
  • Нігловську Дарину – читачку бібліотеки ЗОШ №24,
  • Ковальчук Вероніку – читачку бібліотеки СЗОШ №12,
  • Велісевич Дар’ю – читачку центральної міської бібліотеки.

Очікуємо на ІІІ тур конкурсу, який відбудеться 15 квітня у міській бібліотеці-філії №12 за адресою проспект Миру, 76/2. Переможець отримає звання «Суперчитач міста Хмельницького» та отримає можливість відвідати Фестиваль дитячого читання «Книгоманія–2019», який відбудеться 17-19 травня у Львові.

Нагадаємо, що XV Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2019» стартував 1 лютого.