Новини

Ямковий аварійний ремонт у Хмельницькому роблять за допомогою “холодного асфальту”

Погодні умови цієї зими вкрай несприятливі для доріг. Часті перепади температур, котрі коливаються від мінусових до плюсових показників в межах однієї доби, сприяють руйнуванню асфальтного покриття. Аби усунути таку аварійну ямковість, комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг почало використовувати технологію, так званого, “холодного асфальту”.
Виконувач обов’язків директора комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Микола Ваврищук зазначає, що наразі випробували пробну партію “холодного асфальту” й відзначили низку переваг.

“Холодний асфальт”, який ми випробували для усунення аварійної ямковості - вітчизняного виробництва та має низку переваг. Зокрема, процес усунення ямковості стає надзвичайно швидким й не потребує такого ретельного підготування самої ямки. Більше того, його можна вкладати навіть на вологу поверхню. Великою перевагою також є те, що виробник гарантує використання “холодного асфальту” у мінус 20 °C”.

За словами Миколи Ваврищука комунальне підприємство замовило партію “холодного асфальту” для оперативного усунення ямковості на дорогах міста.