Новини

Виїзна нарада щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств міста Хмельницького

Сьогодні, у рамках проведення виїзних нарад щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств міста Хмельницького заступник міського голови Володимир Гончарук та представники управління економіки міської ради відвідали ТОВ «ВАЛОН-А».

Директор Віктор Арцаблюк поділився здобутками та ознайомив представників міської влади з виробничими процесами на підприємстві. Високий технічний рівень виробництва забезпечують сучасні технології та використання нового обладнання, матеріалів і комплектуючих. ТОВ «ВАЛОН-А» виготовляє електротехнічну продукцію на ринку України з 1992 року. Основний напрям, за яким працює підприємство, – це виготовлення, ремонт різноманітних підстанцій, також підприємство здійснює  електромонтажні роботи. Продукція ТОВ «ВАЛОН-А» сертифікована в системі УкрСЕПРО, а також пройшла сертифікацію в системі менеджменту якості ISO 9001-2000. ТОВ «ВАЛОН-А» має технічні й виробничі потужності для виготовлення різних типів, конструкцій і схемних рішень комплектних трансформаторних підстанцій, розподільних пристроїв камер КСО, панелей ЩО й комплектних розподільних пристроїв. 
Крім того, підприємство пропонує послуги з дизайну і виробництва металоконструкцій та лазерного різання і гравіювання металів.
Заступник міського голови Володимир Гончарук запевнив у всебічному сприянні вирішення проблем підприємства, що знаходяться у компетенції міської ради, та налагоджені співпраці у напрямі реалізації спільних проектів.