Новини

Волейбольний турнір: визначено переможців серед дівчат 7-9 класів

Ще 7 лютого стартували змагання з волейболу серед дівчат, які навчаються в 7-9 класах закладів освіти громади. Після кількох днів ігор визначено найсильніших спортсменок у цій віковій категорії.

Цьогоріч 12 команд брали участь і кожна демонструвала свої спортивні вміння та витривалість на волейбольному майданчику.

Поєдинки пройшли в спортивних залах ліцею №3 імені Артема Мазура та ліцею №14. Усі команди були на висоті, але лише три з них посіли місця переможців. Перше місце вибороли дівчата ЗОШ №14, які вразили своєю злагодженістю, швидкістю та точністю. Друге місце посіли ліцеїстки ліцею №4 імені Павла Жука, які відзначилися своєю витривалістю, спортивною хитрістю та наполегливістю. Третє місце у ліцеїсток ліцею №14 імені Івана Огієнка, які продемонстрували свою сміливість, креативність та командний дух.

Вітаємо переможців змагань і бажаємо нових перемог та досягнень!

Ці змагання проводяться відповідно до вимог регламенту  учнівської Спортивної ліги серед школярів Хмельницької міської територіальної громади.

14 лютого до турніру підключаються команди волейболісток старшої вікової категорії.

За інформацією Департаменту освіти та науки

Хмельницької міської ради

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!