Новини

Вітання міського голови Олександра Симчишина з Днем Європи

Дорога хмельницька громадо!

Щиро вітаю із Днем Європи!

Українці – невід’ємна частина європейської спільноти, нація, яка з часів античності і донині творить європейську цивілізацію.

Сьогодні термін «Європа» розуміємо, у першу чергу, як певні фундаментальні цінності: права та свободи людини, демократичні засади державного устрою, верховенство права та соціальна справедливість, національний суверенітет. Сприймаємо їх як стратегічний напрямок та мету нашого державного розвитку.

На жаль, шлях України до втілення європейських цінностей виявився надзвичайно складним, тривалим та болісним, омитим кров’ю Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни. Але усім нам належить його пройти. Переконаний, що ми здатні подолати всі труднощі та перешкоди, котрі стоять нам на заваді. В наших силах перемогти зло та несправедливість, яких ще занадто багато всередині нашого суспільства, вигнати окупантів з української землі та здобути мир, а головне – збудувати заможну, демократичну Україну з європейськими стандартами та рівнем життя.

Хмельничани вже сьогодні демонструють здобутки на цьому шляху. Міжнародним визнанням наших успіхів є, наприклад, те, що у 2019 році Хмельницький удостоєно високої нагороди Ради Європи – «Дошки честі» («Plaque of Honour»). Це нагорода Європи, яку вручають містам за відповідність Ідеалам Європи, за розвиток місцевого самоврядування і демократії, за динамічний соціально-економічний розвиток. У минулому році Рада Європи відзначила шість європейських муніципалітетів. І Хмельницький серед них став єдиним містом в Україні, яке заслужило «Дошку честі». Отримання цієї європейської нагороди значно підвищує авторитет міста та відкриває нові можливості у сфері нашої співпраці з міжнародними установами.

Звичайно, попереду ще багато праці і досягнення мети залежатиме від кожного з нас, від нашої єдності та віри у власні сили, від нашої сумлінної праці та європейської законослухняності.

Бажаю усім міцного здоров᾽я, мирного неба, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім᾽я кращого майбутнього нашої держави.

Слава Україні!

 

 

З повагою

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин