Новини

Відзначили благодійників

На цих світлинах - люди, на плечах яких тримається світ - хмельницькі благодійники та волонтери, лауреати регіонального конкурсу "Благодійна Хмельниччина", що є частиною загальнонаціонального - "Благодійна Україна". Саме сьогодні, символічно, у чистий четвер, їх відзначили у залі обласної філармонії.

"Часто можна почути дискусії на тему, чи потрібно дякувати благодійникам. Вони ж роблять добро від щирого серця, - каже міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, якому випала честь вручати нагороди переможцям. - Я вважаю, що дякувати потрібно. Бо ці люди не мають жодних зобов'язань перед тими, кому вони допомагають. І чим більше ми дякуватимемо їм за добрі справи, тим більше благодійників буде!"

Конкурс «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України.

Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик; інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.