Новини

Відтепер у Центрі реабілітації дітей "Родинний затишок" є поверх для цілодобового перебування

Коли в родині народжується дитина, усі мріють, що вона ростиме життєрадісною, успішною та здоровою, але не завжди ці мрії збуваються. Декому Бог готує важкі випробування.

"Кожному Господь дає таку ношу, яку вона зможе нести і не впустити", – кажуть працівники Центру реабілітації дітей з порушеннями інтелектуального розвитку "Родинний затишок".

Сьогодні Центр відзначає своє 10-річчя. За цей час він став другою домівкою для вихованців. Всі, хто тут вчиться та працює – одна велика родина. Це дуже помітно, коли тутешні вихованці демонструють гостям свої таланти – пісні, танці, художні вироби. Кожна дитина тут – особлива, до кожної ставляться з терпінням і любов'ю.
Сьогодні у "Родинному затишку" урочисто відкрили поверх для цілодобового перебування вихованців. Тут обладнали зручні спальні, масажний кабінет, кімнату відпочинку, санвузол, залу для занять тощо.

"Вперше я відвідав "Родинний затишок" у 2016 році на День матері. Був вражений самовіддачею працівників закладу, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Тоді ж керівник закладу поділилася мрією – обладнати на 2 поверсі будівлі корпус для цілодобового перебування вихованців. Я відразу ж підтримав таку ідею. За 2 роки ми виділили з казни міста 750 тисяч гривень і виконали всі роботи".

Під час урочистого відкриття корпусу Хмельницька обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України визначила міського голову Хмельницького "Людиною року-2017" у номінації "Кращий міський голова у вирішенні соціальних питань".