Новини

Відтепер на використання символіки міста з комерційною метою необхідно буде брати дозвіл

На черговій сесії депутати ухвалили Положення про порядок використання символіки міста Хмельницького. Так, до символіки міста Хмельницького належать: герб міста Хмельницького, прапор міста Хмельницького, прапор (штандарт) Хмельницького міського голови. Виключні права на символіку міста Хмельницького належать Хмельницькій міській раді.

 

Фізичні та юридичні особи можуть використовувати тільки офіційно затверджену символіку міста Хмельницького, відповідно до опису та еталонного зразка, без її спотворення.
Використання символіки міста Хмельницького з комерційною метою дозволяється виключно за погодженням виконавчого комітету Хмельницької міської ради на підставі письмової заяви зацікавленої особи.

Без спеціального погодження дозволяється використання символіки міста Хмельницького:

  • Фізичними особами та громадськими неприбутковими організації за винятком випадків її використання з комерційною метою.
  • Державними органами влади, комунальними підприємствами, установами та організаціями при проведенні будь-яких масових заходів, які не суперечать законодавству України.
  • На бланках та іншій друкованій продукції міської ради, в адміністративних будівлях  державної влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій, які знаходяться на території міста.

Порядок погодження використання символіки міста Хмельницького

  • Подання заяви на ім’я міського голови через ЦНАП (Зразок).
  • До заяви додаються: копія паспорта (для фізичної особи) або копія уставних документів (для юридичної особи); зразок (макет, ескіз, фото тощо) вивіски (емблеми, логотипу, продукції тощо), на якій буде використовуватись місцева символіка.
  • Погодження на використання символіки міста Хмельницького здійснюється виконавчим комітетом безоплатно на термін не більше п’яти років.
  • Розгляд заяви здійснює управління торгівлі Хмельницької міської ради протягом 30 днів з моменту її реєстрації.
  • Дозвіл на використання символіки надає виконавчий комітет.  

За порушення порядку використання символіки міста Хмельницького особи несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.