Новини

Відкриття проекту харківського художника Гамлета Зіньківського «Автопортрети. Шмат землі»

6 грудня о 19.00 годині у арт-галереї MASLO (вул. Старокостянтинівське шосе, 20/3) відбудеться відкриття нової виставки відомого харківського художника Гамлета Зіньківського «Автопортрети. Шмат землі».

Проект «Автопортрети. Шмат землі» харківського художника Гамлета Зіньківського поєднує дві окремі теми, що їх розробляв автор протягом останнього року. При прискіпливому розгляді бачимо, що ж саме їх пов’язує. Короткі історії, щоденні спостереження, вибіркові фрагменти однієї оповіді постають виразно особистими. Не виникає сумніву, що автор навмисно вигадує. Натомість з’являється відчуття, що усе побачене складається разом у те, що прийнято звати життям. Погляд художника фокусується на тому, що дозволяє збагнути себе і світ навколо. Бо лише ведучи розмову, навіть з самим собою, ми здобуваємо можливість щось сформувати, формуючись при цьому самі. Відтак експозиція постає своєрідною сумою досвіду автора та дозволяє з неї потім вираховувати, виявляючи тим самим концентрат художнього образу. Уявлення про «одноманітність» життя поступового перетворюється на примарне, як і переконання щодо існування лише одного можливого варіанту автопортрету.

"В автопортреті, як такому, певною мірою закладено самолюбство. І це правда. Я себе люблю. І кожен любить сам себе, як мінімум, віднаходячи себе симпатичним і виправдовуючи всі свої слова та вчинки. Через мої особисті історії, переживання, незначні фрагменти я розкриваюсь перед глядачем. Можливо, у когось з’явиться відгук на те, що представлено. Проект «Автопортрети»  ще одна форма оповіді про свою любов до світу і про себе в ньому.
P. S. Років 15 тому мені сказали, що автопортрети
 це найбільш незатребуваний жанр... Я так не вважаю."  Гамлет Зіньківський.

На відкритті проекту Гамлета Зіньківського «Автопортрети. Шмат землі» виступить музикант та DJ, резидент мадридських клубів Taboo, Sofa club, La ventura (2000-2010 рр.), засновник клубу «Матадор» та фестивалю RESPUBLICA  Андрій Зоін.
Вхід вільний. Посилання на зустріч у
спільноті.