Новини

Відійшов у вічність Юрій Гаврик

7 лютого на 91 році життя відійшов у вічність Почесний громадянин міста Хмельницького Гаврик Юрій Олексійович.

Хмельницька міська рада та її виконавчий комітет сумують з приводу смерті Юрія Олексійовича Гаврика та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Народився Юрій Олексійович 25 січня 1929 року у місті Миргород Полтавської області. Навчався у Харківському інституті інженерів транспорту.

З 1974 по 1987 рік, перебуваючи на керівних посадах, організовував у Хмельницькому будівництво заводів “Темп”, “Нева”, “Термопластавтомат”, швейної та взуттєвої фабрик, сприяв реконструкції та розширенню заводів трансформаторних підстанцій, тракторних агрегатів, радіотехнічного, заводу "Катіон", музично-драматичного театру та інших важливих об’єктів.

Рішенням чотирнадцятої сесії Хмельницької міської ради №8 від 12 листопада 2003 року йому присвоєно звання "Почесний громадянин міста Хмельницького".

Світла пам’ять про Юрія Олексійовича Гаврика - прекрасну, доброзичливу, чесну та порядну людину завжди житиме в наших серцях.

Висловлюємо щире співчуття сім'ї та близьким покійного».

 

Церемонія прощання з Юрієм Олексійовичем Гавриком відбудеться сьогодні, 8 лютого, о 12.00 у Будинку ритуальних подій (вул. Толстого, 5/1). Поховають його на кладовищі «Шаровечка» (о 13.00).