Новини

Відбудеться засідання постійної комісії

31 травня о 14.00 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

1. Про розгляд звернення гр. Чабана В.А. щодо винесення на розгляд сесії міської ради питання стосовно затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку без погодження меж із сусіднім землекористувачем Вальчуком С.А., що проживає по вул. Вербицького,68 та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,12 га (згідно шнурової книги) по вул. Вербицького,66.

Запрошені: Чабан Валерій Антонович

2. Про розгляд звернення начальника КЕВ м. Хмельницького полковника Хохуна П.С. щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації військового містечка №1 Хмельницького гарнізону площею 49,05 га.

Запрошені: Миленька Ганна Володимирівна – інженер КЕВ м. Хмельницького

3. Про розгляд звернення гр. Макарової М.О. щодо не застосування коефіцієнту 12 при обрахунку орендної плати за земельну ділянку площею 608 кв.м по вул. Гальчевського,1/3 для обслуговування приміщення звіроферми.

4. Про розгляд звернення ТОВ «Пан Каблук» щодо повторного розгляду питання стосовно поділу земельної ділянки по вул. Геологів, площею 210200кв.м, в т.ч. діл. № 1-628, діл. № 2-6206, діл. № 3-975, діл. № 4-1651,  діл. № 5-234, діл. № 6-189, діл. № 7-317.

5. Проект рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам» (Дябел А.Д.)

6. Проект рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам» (Жишко О.М.)

7. Проект рішення «Про надання громадянам дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за набувальною давністю» (Мельничук В.П.)

8. Проект рішення «Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» (Держ. патологоанатомічний центр України)

9. Про розгляд звернення ПАТ «Хмельницькобленерго» щодо виділення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0500 га в районі Старокостянтинівського шосе, 20/6 та 20/7 під будівництво розподільчого пункту 10кВт, суміщеного з трансформаторною підстанцією.

10. Про розгляд звернення Мисик М.Я. та Федчишиної І.Ю. щодо повторного розгляду питання стосовно надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0800 га по вул. Свободи,6/1А зі зміною конфігурації земельної ділянки без зміни її площі.

11. Про розгляд звернення ТОВ ВТП-кафе «Політ» щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Пілотській,2-Б загальною площею 1200 кв.м без погодження суміжного землекористувача Державної фіскальної служби України.

12. Про повторний розгляд звернення ФОП Бідюка В.Ф. щодо скасування пункту №2 рішення 19 сесії міської  ради від 27.12.2017р. №55.

13. Про розгляд звернення гр. Весельського В.А. щодо приватизації земельної ділянки площею 0,29 кв.м по вул. Щедріна,18.

14. Про розгляд звернення ТОВ «Перлина-Поділля Плюс» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 2305 кв.м по вул. Прибузькій,26 02.09. для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови.

15. Про розгляд звернення Белкота П.П. щодо повторного розгляду питання стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вул. Зарічанській, 3/2 площею 1736 кв.м під будівництво кафе.

16. Про розгляд звернення ПП «Подільська приватна хірургічна клініка професора Суходолі» щодо повторного розгляду питання стосовно припинення Хмельницькій обласній лікарні права користування земельною ділянкою площею 327 кв.м по вул. Пілотській,1 та надання її в оренду ПП «Подільська приватна хірургічна клініка професора Суходолі» для обслуговування операційної та палати інтенсивної терапії.

17. Про розгляд звернення ТОВ «Медіаторс» щодо надання дозволу на внесення змін до конфігурації земельної ділянки по вул. Трудовій,5/1-В, яка перебуває в оренді для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

18. про розгляд звернення міського центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання щодо можливості передачі в постійне користування земельних ділянок по вул. Прибузькій,36 (в майбутньому проведення капітального ремонту існуючого дитячого майданчика площею 1000 кв.м) та по вул. Прибузькій,44 (будівництво міні футбольного майданчика площею 1200 кв.м).

19. Про розгляд звернення Гомонової В.М. щодо

20. Про розгляд звернення ПП «Стоматологічний центр «Дент-Хелп» щодо  поновлення договору оренди земельної ділянки по прс. Миру,61/1В площею 200 кв.м.

21. Про повторний розгляд звернення Настоятеля Української православної церкви Київського патріархату протоієрея Михаїла Наконечного щодо надання в постійне користування земельної ділянки в м-ні Лезнево по вул. Кошарського під будівництво храму «Святого Пророка Божого Іллі».

22. Про розгляд звернення громадянина Бровчука Б.Б. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 8-А для ведення особистого селянського господарства.

23. Про розгляд звернення громадянки Витушинської Н.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 58-А для ведення особистого селянського господарства.

24. Про розгляд звернення громадянина Гаджука К.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 43 для ведення особистого селянського господарства.

25. Про розгляд звернення громадянина Ганаби В.Д. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 7 для ведення особистого селянського господарства.

26. Про розгляд звернення громадянки Деражанської Г.С. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 67 для ведення особистого селянського господарства.

27. Про розгляд звернення громадянина Дияка В.Б. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 28 для ведення особистого селянського господарства.

28. Про розгляд звернення громадянина Дударя Б.І. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 63 для ведення особистого селянського господарства.

29. Про розгляд звернення громадянина Жукова Є.О. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 42 для ведення особистого селянського господарства.

30. Про розгляд звернення громадянки Загуровської Т.П. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 1А для ведення особистого селянського господарства.

31. Про розгляд звернення громадянки Калгіної С.К. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 29 для ведення особистого селянського господарства.

32. Про розгляд звернення громадянина Зубарця І.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 25 для ведення особистого селянського господарства.

33. Про розгляд звернення громадянки Іванової Г.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 49 для ведення особистого селянського господарства.

34. Про розгляд звернення громадянина Кланца М.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 32 для ведення особистого селянського господарства.

35. Про розгляд звернення громадянки Кози Г.С. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 38 для ведення особистого селянського господарства.

36. Про розгляд звернення громадянки Козак І.С. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 5 для ведення особистого селянського господарства.

37. Про розгляд звернення громадянки Кріси Л.І. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 23 для ведення особистого селянського господарства.

38. Про розгляд звернення громадянки Лещук Ю.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 49 для ведення особистого селянського господарства;

39. Про розгляд звернення громадянки Літинської О.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 62 для ведення особистого селянського господарства.

40. Про розгляд звернення громадянина Маковкіна Ю.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 86 для ведення особистого селянського господарства.

41. Про розгляд звернення громадянина Масловського П.І. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 69 для ведення особистого селянського господарства.

42 Про розгляд звернення громадянина Матвійчука В.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 9 для ведення особистого селянського господарства.

43. Про розгляд звернення громадянки Нагібіної О.Б. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 6 для ведення особистого селянського господарства.

44. Про розгляд звернення громадянки Панасюк Н.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 72 для ведення особистого селянського господарства.

45. Про розгляд звернення громадянки Пантилімон Н.Г. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 60А для ведення особистого селянського господарства.

46. Про розгляд звернення громадянина Пачковського М.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 70 для ведення особистого селянського господарства.

47. Про розгляд звернення громадянки Петляк С.Л. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 61 для ведення особистого селянського господарства.

48. Про розгляд звернення громадянки Підлюдної Л.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 44 для ведення особистого селянського господарства.

49. Про розгляд звернення громадянина Полюка В.С. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 68 для ведення особистого селянського господарства.

50. Про розгляд звернення громадянина Редванського В.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 48 для ведення особистого селянського господарства.

51. Про розгляд звернення громадянина Саваріна В.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 65 для ведення особистого селянського господарства.

52. Про розгляд звернення громадянки Салабай Г.А. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 71 для ведення особистого селянського господарства.

53. Про розгляд звернення громадянки Семенчук Г.С. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 55 для ведення особистого селянського господарства.

54. Про розгляд звернення громадянки Сивої Г.С. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 36А для ведення особистого селянського господарства.

55. Про розгляд звернення громадянина Слободянюка В.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 15 для ведення особистого селянського господарства.

56. Про розгляд звернення громадянки Стримецької Г.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 40А для ведення особистого селянського господарства.

57. Про розгляд звернення громадянки Суховірської Л.М. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 47 для ведення особистого селянського господарства.

58. Про розгляд звернення громадянина Такташова М.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 90 для ведення особистого селянського господарства.

59. Про розгляд звернення громадянки Шендери Г.К. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Тракторній, 76 для ведення особистого селянського господарства.

60. Про розгляд звернення громадянки Мевші С.Н. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Матросова, 19 для ведення особистого селянського господарства.