Новини

Відбудеться спільне засідання постійних комісій

2 травня о 14.00 в зеленій залі міської ради відбудеться спільне засідання постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста та комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

спільного засідання постійних комісій з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста і з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації

 

1. Про розгляд звернення начальника управління житлово-комунального господарства щодо внесення змін до титульних списків на 2019 рік:

1.1. Про внесення змін в титульний список на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг у 2019 році (капітальний ремонт вул.Свободи (І черга).

1.2. Про внесення змін в титульний список на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг у 2019 році (будівництво внутрішньоквартального проїзду від вул.Залізняка).

1.3. Про внесення змін в титульний список на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг у 2019 році (капітальний ремонт покриття вул.Героїв Крут, в т.ч. робочий проект та експертиза).

1.4. Про внесення змін в титульний список на поточний ремонт об’єктів благоустрою у 2019 році (поточний ремонт внутрішньоквартальної дороги від вул.Гарнізонної до вул.Героїв АТО,9/1).

1.5. Про внесення змін в титульний список на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі (суцільне улаштування покриття) в 2019 році (вул.Вайсера).

1.6. Про внесення змін в титульний список на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі в 2019 році (поточний ремонт вул.Багалія).

1.7. Про внесення змін в титульний список на виконання робіт з капітального ремонту прибудинкових територій (вул.Курчатова,1 (водовідведення).

1.8. Про внесення змін в титульний список на виконання робіт з поточного ремонту прибудинкових територій біля житлових будинків (вул.Зарічанська,32/1,34/1).

1.9. Про внесення змін в титульний список на виконання робіт з капітального ремонту спортивних та дитячих майданчиків (вул.Бандери,20/1).

1.10. Про внесення змін в титульний список на виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду (згідно додатків).

1.11. Про внесення змін в титульний список на виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду (капітальний ремонт приміщення гуртожитку по вул.Тернопільській, 8, кім. №12).

1.12. Про внесення змін в титульний список на виконання робіт з поточного ремонту житлового фонду (вул.Залізняка,22).

1.13. Про внесення змін в титульний список на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг у 2019 році (капітальний ремонт – місцеве розширення проїзної частини).

1.14. Про внесення змін в титульний список на поточний ремонт об’єктів благоустрою в 2019 році (поточний ремонт – установка металевих конструкцій для велопарковок).

1.15. Про внесення змін в титульний список на капітальний ремонт об’єктів благоустрою в 2019 році (капітальний ремонт підпірної стінки в районі парку ім.І.Франка).

1.16. Про внесення змін в титульний список на капітальний ремонт об’єктів благоустрою в 2019 році (капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення прибудинкової території по вул.Подільській,12).

1.17. Про внесення змін в титульний список на будівництво об’єктів благоустрою в 2019 році (розробка ПКД на реконструкцію парку культури та відпочинку ім.М.Чекмана).

1.18. Про внесення змін в титульний список на будівництво об’єктів благоустрою в 2019 році (будівництво-технічне переоснащення мережі зовнішнього електропостачання садових будинків).

1.19. Про внесення змін в титульний список на поточний ремонт та утримання об’єктів благоустрою в 2019 році (послуги з постачання та транспортування природного газу для факелу «Вічний вогонь»).

2. Різне.