Рішення виконавчого комітету

від 28.12.2017 року № 974 "Про передачу в оренду бюджетним установам нежитлових приміщень міської комунальної власності"

Прийнято

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 28.12.2017 року № 974

Про передачу в оренду бюджетним установам нежитлових приміщень міської комунальної власності

 

       Розглянувши клопотання бюджетних установ, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 р. № 11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

  1. Передати в оренду:

 

   1.1. Хмельницькому міському перинатальному центру нежитлове приміщення корисною площею 20,1 кв.м (загальною площею 28,3 кв.м) по вул.Молодіжна,9 для розміщення кабінету лікаря акушера-гінеколога строком на два роки і одинадцять місяців;

 

   1.2. Управлінню культури і туризму Хмельницької міської ради нежитлове приміщення загальною площею 51,5 кв.м по вул. Профспілковій, 110 для розміщення бібліотеки-філії №6 Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи строком на два роки і одинадцять місяців.

 

  3. Управлінню комунального майна, яке діє від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради, та балансоутримувачам приміщень укласти договори оренди відповідно до чинного законодавства.

 

  4. Орендарям відповідно до чинного законодавства укласти договорів оренди та договори  з надавачами комунальних послуг, приймати участь в благоустрої міста: озелененні, ремонті   твердого покриття доріг,  тротуарів, майданчиків.

 

  5. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  заступника міського голови А. Бондаренка.

 

 

Міський голова                                                                                           О. Симчишин