Рішення виконавчого комітету

від 28.07.2022 № 535 "Про організацію відпочинку дітей в літній період в  таборі  з денним перебуванням    на   базі  ... «Над  Бугом» у серпні 2022 року"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 28.07.2022 № 535

Про організацію відпочинку дітей в літній період в  таборі  з денним перебуванням    на   базі  ... «Над  Бугом» у серпні 2022 року

 

Розглянувши клопотання Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постановами Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», «Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні», обласною програмою оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року, з метою організації відпочинку дітей в літній період в таборі з денним перебуванням на базі ... «Над  Бугом» у серпні 2022 року, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Організувати відпочинок  дітей в літній період в таборі з денним перебуванням на базі ... «Над  Бугом» у серпні 2022 року.
  2. Затвердити заходи щодо організації відпочинку дітей в літній період в таборі з денним перебуванням на базі ... у серпні 2022 року, згідно з додатком.
  3. Контроль    за     виконанням     рішення    покласти    на  заступника  міського  голови М. Кривака.

Міський голова    О. СИМЧИШИН