Рішення виконавчого комітету

від 28.02.2019 № 203 "Про проведення конкурсу по відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки та транспортних засобів комунального господ

Файл Завантажити (320.34 КБ)

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 28.02.2019 № 203

Про проведення конкурсу по відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки та транспортних засобів комунального господарства в м. Хмельницькому та про втрату чинності  рішень  

 

Розглянувши клопотання управління житлово-комунального господарства та в зв’язку з неукладенням договору з переможцем попереднього конкурсу в терміни визначені  рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.09.2018 №739, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Провести  конкурс по відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки та транспортних засобів комунального господарства в м. Хмельницькому.

            2. Затвердити конкурсну документацію по проведенню конкурсу з відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки та транспортних засобів комунального господарства в м. Хмельницькому, згідно з додатком 1.

3. Затвердити склад конкурсної комісії по відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки та транспортних засобів комунального господарства в м. Хмельницькому, згідно з додатком 2.

4. Управлінню житлово-комунального господарства опублікувати оголошення про початок проведення конкурсу по відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки та транспортних засобів комунального господарства в м. Хмельницькому.

5. Доручити управлінню житлово-комунального господарства забезпечити проведення конкурсу по відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки та транспортних засобів комунального господарства в м. Хмельницькому.

6. Управлінню житлово-комунального господарства після проведення відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки та транспортних засобів комунального господарства в м. Хмельницькому подати протокол комісії на затвердження  виконавчого комітету міської ради.

7. Доручити ХМКП «Хмельницькінфоцентр» перевірити та надати необхідні рекомендації комунальним підприємствам, фінансовому управлінню та  відділу управління  міським господарством щодо наявності  технічної можливості організації робочих місць для провадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки та транспортних засобів комунального господарства в м. Хмельницькому.

8. На підставі перевірки проведеної ХМКП «Хмельницькінфоцентр» МКП «Хмельницькводоканал», КП «Управляюча муніципальна компанія «Центральна» Хмельницької міської ради, КП «Управляюча муніципальна компанія «Проскурівська» Хмельницької міської ради, КП «Управляюча муніципальна компанія «Південно-Західна» Хмельницької міської ради, КП «Управляюча муніципальна компанія «Дубове» Хмельницької міської ради,  КП «Управляюча муніципальна компанія «Озерна» Хмельницької міської ради, СКП «Хмельницька міська ритуальна служба», КП по зеленому будівництву і благоустрою міста, КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг, ХКП «Спецкомунтранс», МК аварійно-технічному  підприємству житлово-комунального господарства, ХМК «Міськсвітло», КП «Південно-Західні тепломережі», КП «Парки і сквери міста Хмельницького», КП «Хмельницькбудзамовник», МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», МКП – ринок «Ранковий», фінансовому управлінню, відділу управління  міським господарством  забезпечити наявність необхідної комп’ютерної техніки для організації робочих місць для провадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки та транспортних засобів комунального господарства в м. Хмельницькому.

9. Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті міської ради.

10. Вважати такими, що втратили чинність рішення  виконавчого комітету міської ради  від  13.09.2018 № 739 «Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу з відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки комунального господарства в м. Хмельницькому» та рішення виконавчого комітету міської ради  від  19.07.2018 № 530 «Про проведення конкурсу по відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу спеціалізованої техніки комунального господарства в м. Хмельницькому».

11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови А. Нестерука, В. Гончарука, А. Бондаренка.

 

Міський голова О. Симчишин