Рішення виконавчого комітету

від 26.10.2017 року № 771 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення житлового будинку по вул. Заліз"

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 26.10.2017 року № 771

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення житлового будинку по вул. Залізняка, 1а, які перебувають у власності  ОСББ «Добробут» та на балансі ПФ «Діта»

Розглянувши клопотання ОСББ «Добробут» та ПФ «Діта», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішенням сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014 № 17, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

            1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж водопостачання довжиною 66 м.п. та водовідведення довжиною 99 м.п житлового будинку по вул. Залізняка, 1а, які перебувають у власності ОСББ «Добробут» та на балансі ПФ «Діта», за умови використовувати їх за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність.

            2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  А. Нестерука.

Міський голова                                                                                                      О. Симчишин