Рішення виконавчого комітету

від 26.10.2017 року № 768 "Про надання дозволу управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів передати на баланс комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» вартість виконаних робі"

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 26.10.2017 року № 768

Про надання дозволу управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів передати на баланс комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» вартість виконаних робіт

Розглянувши клопотання управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів та комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі», в зв’язку із завершенням виконання робіт з реконструкції котельні зі встановленням двох додаткових котлів та допоміжного обладнання на вул. Ричко (Івана Павла ІІ), 1 в м. Хмельницькому, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Хмельницької міської ради

 

ВИРІШИВ:

            1. Дозволити управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів передати на баланс комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» вартість виконаних робіт з реконструкції котельні зі встановленням двох додаткових котлів та допоміжного обладнання на вул. Ричко (Івана Павла ІІ), 1 в м. Хмельницькому, балансовою вартістю 1 189 038 (один мільйон сто вісімдесят дев’ять тисяч тридцять вісім) гривень.

            2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови                       А. Бондаренка та заступника міського голови А. Нестерук.

Міський голова                                                               О. Симчишин