Рішення виконавчого комітету

від 26.07.2018 № 579 "Про призначення тимчасових перевізників на автобусні маршрути загального користування № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок”, № 17 “Речовий ринок – ринок Дубове”, № 18 “Вул. Верейського - Ракове”, № 19 “Ракове - Озерна” та № 47 “П

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 26.07.2018 № 579

Про призначення тимчасових перевізників на автобусні маршрути загального користування № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок”, № 17 “Речовий ринок – ринок Дубове”, № 18 “Вул. Верейського - Ракове”, № 19 “Ракове - Озерна” та № 47 “Перший Парковий - Катіон”

 

23.03.2018 року виконавчим комітетом було проведено конкурси на перевезення пасажирів автомобільним транспортом по конкурсах № 2 та № 6. Як результат, конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування по об’єкту конкурсу № 2 визнано таким, що не відбувся, а конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування по об’єкту конкурсу № 6 визнано таким, у якому не визначено переможця.

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 26.04.2018 року № 326 «Про визнання конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування по об’єкту конкурсу № 2 таким, що не відбувся, призначення тимчасового автомобільного перевізника та проведення конкурсу», товариство з обмеженою відповідальністю «Подільський транспортний союз» призначено тимчасовим автомобільним перевізником на автобусні маршрути загального користування по об’єкту конкурсу № 2 (№ 18 “Вул. Верейського - Ракове” та № 19 “Ракове - Озерна”).

Згідно із рішенням виконавчого комітету від 26.04.2018 року № 327 «Про визнання конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування по об’єкту конкурсу № 6 таким, у якому не визначено переможця, призначення тимчасового автомобільного перевізника та проведення конкурсу», товариство з обмеженою відповідальністю «Рембуд-транс» призначено тимчасовим автомобільним перевізником на автобусні маршрути загального користування по об’єкту конкурсу № 6 (№ 20 “Катіон - Лезневе” та № 47 “Перший Парковий - Катіон”).

На виконання вказаних рішень укладено тимчасові договори про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому терміном до 27.07.18 року.

Також, рішенням виконавчого комітету від 16.02.2018 року № 95 «Про внесення змін та доповнень в рішення виконавчого комітету від 14.09.2017 № 657 із внесеними змінами та втрату чинності рішення виконавчого комітету від 26.12.2017 № 963» передбачено функціонування автобусного маршруту № 17 “Речовий ринок – ринок Дубове”, по якому конкурс з визначення автомобільного перевізника не проводився і тимчасові перевізники не призначались.

Крім того, рішенням виконавчого комітету від 12.04.2018 року № 276 «Про призначення тимчасових перевізників на автобусному маршруті загального користування № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок”» призначено тимчасовими перевізниками фізичних осіб-підприємців Вовка В.В. та Ямкового І.Г. на маршрут № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок”. Термін дії тимчасових договорів закінчився 17.07.2018 року.

Оскільки на сьогоднішній день конкурси не проведено, є необхідність призначити тимчасових перевізників.

Враховуючи вищевикладене, розглянувши клопотання управління транспорту та зв’язку, звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Хмельницьке таксі», товариства з обмеженою відповідальністю «Рембуд-транс», фізичних осіб-підприємців Вовка В.В. та Ямкового І.Г., керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про автомобільний транспорт”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Призначити товариство з обмеженою відповідальністю «Рембуд-транс» тимчасовим автомобільним перевізником на автобусних маршрутах загального користування:

№ 18 «вул. Верейського – Ракове»;

№ 19 «Ракове – Озерна»;

№ 47 «Перший Парковий – Катіон».

2. Призначити товариство з обмеженою відповідальністю «Хмельницьке таксі» тимчасовим автомобільним перевізником на автобусному маршруті загального користування № 17 “Речовий ринок - ринок Дубове”.

3. Призначити фізичну особу-підприємця Вовка Василя Володимировича тимчасовим автомобільним перевізником на автобусному маршруті загального користування № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок” по графіку № 1 та фізичну особу-підприємця Ямкового Івана Григоровича тимчасовим автомобільним перевізником на автобусному маршруті загального користування № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок” по графіку № 2.

4. Уповноважити заступника начальника управління транспорту та зв’язку Шепурева С.В. від імені виконавчого комітету укласти з товариством з обмеженою відповідальністю «Хмельницьке таксі», товариством з обмеженою відповідальністю «Рембуд – транс» », з фізичними особами – підприємцями Вовком В.В. та Ямковим І.Г., тимчасові договори про організацію пере­ве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому, терміном на 3 (три) місяці.

5. Доручити управлінню транспорту та зв’язку провести конкурси на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Хмельницькому по вказаних маршрутах.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови А. Бондаренка.

 

Заступник міського голови В. Гончарук