Рішення виконавчого комітету

від 26.04.2018 року № 309 "Про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради для надання допомоги у вигляді передплати газети міської ради “Проскурів” інвалідам АТО, членам сімей загиблих під час участі в АТО"

Прийнято

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 26.04.2018 року № 309

Про виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради для надання допомоги у вигляді передплати газети міської ради “Проскурів” інвалідам АТО, членам сімей загиблих під час участі в АТО

 

 

Розглянувши клопотання управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, керуючись рішенням четвертої сесії Хмельницької міської ради від 31 жовтня 2006 року № 2 “Про утворення цільового фонду Хмельницької міської ради соціально-економічного та культурного розвитку міста і затвердження Положення про нього”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виділити з цільового фонду Хмельницької міської ради кошти в сумі 11281,20 грн. (одинадцять тисяч двісті вісімдесят одна гривня 20 копійок) для надання допомоги у вигляді передплати газети міської ради “Проскурів” на травень - грудень 2018 року для окремих пільгових категорій жителів міста Хмельницького: інвалідам АТО, членам сімей загиблих під час участі в АТО , згідно з додатками 1, 2.

2. Видатки здійснити за рахунок коштів п.3.2.5 цільового фонду Хмельницької міської ради.

3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення (Л.Гоцька) кошти перерахувати на рахунок Хмельницької дирекції УДППЗ «Укрпошта», передплатний рахунок 26009301101016 в філії Хмельницького обласного управління ВАТ «Ощадбанк», код ЗКПО 21344146, МФО 315784.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

 

Міський голова О. Симчишин

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

№309 від «26»04.2018 р.

 

Список інвалідів –учасників АТО

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва категорії пільговика

Адреса пільговика

1

Авраменко Олександр Володимирович

інвалід війни 3 групи

 

2

Антонюк Володимир Миколайович

інвалід війни 2 групи

 

3

Аркан Ігор Всеволодович

інвалід війни 3 групи

 

4

Аршинов Володимир Валерійович

інвалід війни 2 групи

 

5

Барладяну Руслан Пилипович

інвалід війни 2 групи

 

6

Бондарчук Олександр Петрович

інвалід війни 3 групи

 

7

Божок Юрій Олексійович

інвалід війни 2 групи

 

8

Білоус Сергій Сергійович

інвалід війни 3 групи

 

9

Вільгуш Володимир Володимирович

інвалід війни 2 групи

 

10

Гемський Юрій Володимирович

інвалід війни 3 групи

 

11

Гонтар Ігор Вікторович

інвалід війни 3 групи

 

12

Гузун Максим Володимирович

інвалід війни 3 групи

 

13

Гуцалюк Богдан Миколайович

інвалід війни 2 групи

 

14

Дембовський Юрій Васильович

інвалід війни 3 групи

 

15

Дуда Сергій Вікторович

інвалід війни 3 групи

 

16

Загородний Юрій Миколайович

інвалід війни І групи

 

17

Зілінський Віктор Валентинович

інвалід війни 2 групи

 

18

Калюжнюк Володимир Михайлович

інвалід війни 2 групи

 

19

Каліночкін Олександр Петрович

інвалід війни 2 групи

 

20

Каплунський Сергій Олександрович

інвалід війни 3 групи

 

21

Козяровський Сергій Володимирович

інвалід війни 3 групи

 

22

Колодій Олександр Віталійович

інвалід війни 3 групи

 

23

Красуцький Євген Казимирович

інвалід війни 3 групи

 

24

Кривоклуб Вадим Олексійович

інвалід війни 3 групи

 

25

Кривоніс Станіслав Григорович

інвалід війни 3 групи

 

26

Курган Олексій Михайлович

інвалід війни 2 групи

 

27

Лещук Леонід Миколайович

інвалід війни 3 групи

 

28

Макаревич Сергій Григорович

інвалід війни 3 групи

 

29

Мартиненко Ігор Володимирович

інвалід війни 3 групи

 

30

Марущинець Василь Михайлович

інвалід війни 2 групи

 

31

Марценківський Руслан Вікторович

інвалід війни 3 групи

 

32

Мезентін Олександр Леонідович

інвалід війни 2 групи

 

33

Моташко Віктор Геннадійович

інвалід війни 2 групи

 

34

Міщенко Сергій Анатолійович

інвалід війни 2 групи

 

35

Омельченко Віталій Миколайович

інвалід війни 2 групи

 

36

Остапчук Віктор Вікторович

інвалід війни 3 групи

 

37

Островський Андрій Миколайович

інвалід війни 3 групи

 

38

Охомуш Володимир Анатолійович

інвалід війни 3 групи

 

39

Панасюк Богдан Олексійович

інвалід війни 3 групи

 

40

Папунашвілі Георгій Георгійович

інвалід війни 2 групи

 

41

Полюк Роман Анатолійович

інвалід війни 3 групи

 

42

Пономарьов Олександр Миколайович

інвалід війни І групи

 

43

Похальчишин Віктор Миколайович

інвалід війни 2 групи

 

44

Пєшков Олександр Володимирович

інвалід війни 3 групи

 

45

Рожко Олег Анатолійович

інвалід війни 2 групи

 

46

Сайчук Сергій Володимирович

інвалід війни 2 групи

 

47

Сковира Олександр Іванович

інвалід війни 2 групи

 

48

Скоропад Володимир Миколайович

інвалід війни 3 групи

 

49

Скрипник Денис Михайлович

інвалід війни 3 групи

 

50

Ткачук Олександр Миколайович

інвалід війни 2 групи

 

51

Томчишин Василь Борисович

інвалід війни 3 групи

 

52

Хитрик Максим Васильович

інвалід війни 2 групи

 

53

Хоманець Артем Олегович

інвалід війни 3 групи

 

54

Чітішвілі Дато Шотович

інвалід війни 3 групи

 

55

Шиян Віктор Миколайович

інвалід війни 3 групи

 

56

Шорохов Сергій Миколайович

інвалід війни 3 групи

 

57

Яворський Микола Володимирович

інвалід війни 2 групи

 

58

Яцишен В’ячеслав Володимирович

інвалід війни 2 групи

 

59

Ящишин Владислав Васильович

інвалід війни 3 групи

 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету Ю. Сабій

Начальник управління С. Воронецький

 

Додаток  2

до рішення виконавчого комітету

№309 від «26»04.2018 р.

 

Список членів сім’ї загиблих (померлих) учасників АТО

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Адреса

1

Баран Наталія Леонідівна

 

2

Бойко Ангеліна Олександрівна

 

3

Білінська Евеліна Володимирівна

 

4

Величко Антоніна Володимирівна

 

5

Вирво Владислава Дмитрівна

 

6

Вирво Любов Федорівна

 

7

Волошин Анатолій Ігорович

 

8

Вінниченко Назарій Віталійович

 

9

Віхтюк Наталія Миколаївна

 

10

Дацкова Людмила Тадеушівна

 

11

Дияк Олександра Павлівна

 

12

Жук Лідія Василівна

 

13

Кушнірук Олена Ігорівна

 

14

Лукашук Руслана Богданівна

 

15

Ліщук Надія Павлівна

 

16

Ліщук Сніжана Русланівна

 

17

Майор Ганна Денисівна

 

18

Матвієць Валентина Олександрівна

 

19

Мельник Галина Павлівна

 

20

Миколайчук Наталія Степанівна

 

21

Овчарук Тетяна Іванівна

 

22

Остяк Майя Михайлівна

 

23

Пасічник Валентина Володимирівна

 

24

Попова Світлана Віталіївна

 

25

Рибцова Любов Полікарпівна

 

26

Рибцова Наталія Романівна

 

27

Романчук Михайло Єремійович

 

28

Саліпа Ольга Ігорівна

 

29

Співак Таміла Інгілабівна

 

30

Співачук Володимир Леонідович

 

31

Співачук Лілія Олександрівна

 

32

Суліма Володимир Петрович

 

33

Суліма Катерина Анатоліївна

 

34

Угринович Тетяна Володимирівна

 

35

Хитрик Валентина Петрівна

 

36

Хитрик Василь Петрович

 

37

Хрущ Петро Васильович

 

38

Цисар Тетяна Борисівна

 

39

Шестак Оксана Степанівна

 

40

Шкробтак Ніна Олександрівна

 

41

Якубовська Інна Ігорівна

 

42

Якушко Павло Іванович

 

43

Івах Анатолій Дмитрович

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету Ю. Сабій

Начальник управління С. Воронецький