Рішення виконавчого комітету
від 24.12.2020 № 1030 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Програми розвитку електротранспорту Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки"
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
![application/vnd.ms-excel Іконка таблиці Office](/modules/file/icons/x-office-spreadsheet.png)
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 24.12.2020 № 1030
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Програми розвитку електротранспорту Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки
Розглянувши клопотання Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» з метою забезпечення ефективної роботи та подальшого розвитку електротранспорту Хмельницької міської територіальної громади, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозиції про затвердження Програми розвитку електротранспорту Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки (далі – Програма) згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови М. ВАВРИЩУКА.
Міський голова О. СИМЧИШИН