Skip to main content
Loading...
Деталі
Номер документу :
787
Дата:
Текст документу

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ 

від 24.08.2023 № 787

Про виключення квартир з числа службових

Розглянувши матеріали, надані відділом обліку та розподілу житлової площі,  звернення міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго», Управляючої муніципальної компанії «Озерна», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом України, Правилами обліку громадян, потребуючих поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні,  постановою Ради Міністрів України № 37 від 04.02.1988 року «Про службові жилі приміщення», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виключити з числа службових двокімнатну квартиру ... житловою площею 36,5 кв.м, в якій проживає працівник міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» Ліпов Сергій Володимирович, ... Потреба в використанні квартири, як службової відпала.

 2. Виключити з числа службових двокімнатну квартиру ... житловою площею 36,5 кв.м, в якій проживає працівник міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» Горун Сергій Валентинович,... Потреба в використанні квартири, як службової відпала.

3. Виключити з числа службових трикімнатну квартиру ... житловою площею 53,9 кв.м, в якій проживає працівник міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» Стецюк Руслан Васильович, ....знімається з обліку.

4. Виключити з числа службових двокімнатну квартиру ...житловою площею 36,6 кв.м, в якій проживає працівник міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» Юрчук Юрій Володимирович, ...Потреба в використанні квартири, як службової відпала.

5. Виключити з числа службових однокімнатну квартиру ... житловою площею 21,4 кв.м, в якій проживає працівник міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» Лаврененко Антон Леонідович, ...Потреба в використанні квартири, як службової відпала.

6. Виключити з числа службових однокімнатну квартиру ...житловою площею 18 кв.м, в якій проживає працівник міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» Кучерук Василь Васильович, ... знімається з обліку.

7. Задовільнити клопотання комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Озерна» та дозволити використання кімнати... для проживання працівників підприємства.

8. Відмовити Павлюк Ніні Савівні у виключенні з числа службових ... в зв"язку з відсутністю підстав, ....про виключення квартири з числа службових.

Згідно листа квартирно-експлуатаційного відділу м. Хмельницький ... вказано, що гр. Павлюку Д. М., членом сім"ї якого була Павлюк Н. С. була надана службова двокімнатна ...

На сьогодні звернення квартирно-експлуатаційного відділу м. Хмельницький про виключення квартири ... з числа службових виконавчому комітету не надходило.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю. Сабій.

   Міський голова Олександр СИМЧИШИН