Рішення виконавчого комітету

від 24.06.2021 № 608 "Про затвердження Правил користування електричним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 24.06.2021 № 608

Про затвердження Правил користування електричним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади

 

З метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезення пасажирів електричним транспортом, розглянувши клопотання Хмельницького комунального підприємства «Електротранс», керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті», Кодексом України про адміністративні правопорушення, Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 № 1735, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Правила користування електричним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 29.06.2017 № 451 «Про затвердження Правил користування міським електричним транспортом у місті Хмельницькому».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» (С. Бобух) та заступника міського голови М. Ваврищука.

 

 

Заступник міського голови  М. ВАВРИЩУК