Рішення виконавчого комітету

від 23.11.2017 року № 853 "Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня"

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 23.11.2017 року № 853

Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня

 

Розглянувши клопотання управління з питань надзвичайних ситуацій та  цивільного захисту населення і охорони праці та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом цивільного захисту України, розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 30.10.2017 № 1044/2017-р «Про організацію робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального рівня», виконавчий комітет міської  ради

 

Вирішив:

 

    1. Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня заступника міського голови А. Нестерука.
    2.  У разі ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка за характером та наслідками не потребує спеціального призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, обов'язки такого керівника забезпечує керівник аварійно-рятувальної служби, що виконує ліквідацію наслідків цієї надзвичайної ситуації.

                  3.   Контроль   за   виконанням   рішення  покласти  на  заступника   міського   голови А. Нестерука.

 

            Міський голова                                                                                             О. Симчишин