Рішення виконавчого комітету

від 23.11.2017 року № 848 "Про демонтаж тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності"

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 23.11.2017 року № 848

Про демонтаж тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності

 

Розглянувши клопотання управління торгівлі та додані матеріали, керуючись Законами України “Про благоустрій населених пунктів”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, Правилами благоустрою території м.  Хмельницького, затвердженими рішенням 39-ої сесії Хмельницької міської ради від 25.06.2014 № 71, рішенням сесії міської ради від 21.09.2016 № 55 «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій і внесення змін і доповнень до Правил благоустрою міста Хмельницького, затверджених в новій редакції рішенням міської ради від 25.06.2014 № 71, із внесеними змінами рішенням міської ради від 24.12.2014 № 22», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Демонтувати тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності, розміщені по вул. Чорновола, біля будинку № 52 (поряд з магазином ФОП Смірнова А.І.) та по вул. Гарнізонній, транспортна зупинка «поліклініка №3».

2. Доручити комунальному підприємству «Хмельницькбудзамовник» в присутності представників управління архітектури та містобудування, управління екології та контролю за благоустроєм міста, управління торгівлі, в строк до 15 грудня 2017 року провести демонтаж зазначених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

3. Комунальному підприємству «Хмельницькбудзамовник» у разі, якщо розмір, конфігурація, тощо тимчасової споруди не дозволяє провести демонтаж та евакуацію в цілісному стані, здійснювати їх розділення на конструктивні елементи.

4. Міському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності за вказаними адресами.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови А. Бондаренка та В. Гончарука.

 

Міський голова О. Симчишин