Рішення виконавчого комітету

від 23.11.2017 року № 837 "Про внесення на розгляд сесії міської ради  пропозиції про внесення змін до Програми розвитку освіти міста Хмельницького на 2017-2021 роки "

 

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 23.11.2017 року № 837

Про внесення на розгляд сесії міської ради  пропозиції про внесення змін до Програми розвитку освіти міста Хмельницького на 2017-2021 роки 

Розглянувши клопотання Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, з метою проведення заходів, спрямованих на виявлення, підтримку та самореалізацію обдарованих дітей і молоді та забезпечення участі дітей у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях, фестивалях, конкурсах-оглядах творчих колективів, наукових учнівських конференціях, виставках творчих робіт, відповідно до Закону України «Про освіту», Стратегії сталого розвитку «Україна - 2020», Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про внесення змін до Програми розвитку освіти міста Хмельницького на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням позачергової десятої сесії Хмельницької міської ради від 29.12.2016 р. № 2, виклавши графу «Перелік заходів програми» пункту 2 Додатку 5 до Програми в наступній редакції: «Проведення заходів, спрямованих на виявлення, підтримку та самореалізацію обдарованих дітей і молоді. Забезпечення участі дітей у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях, фестивалях, конкурсах-оглядах творчих колективів, наукових учнівських конференціях, виставках творчих робіт тощо».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Г. Мельник та Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

 

Міський голова                     О. Симчишин