Рішення виконавчого комітету

від 23.11.2017 року № 816 "Про передачу в оренду департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул. Подільській,10/1"

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 23.11.2017 року № 816

Про передачу в оренду департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул. Подільській,10/1

 

       Розглянувши клопотання департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів,    керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 р. № 11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Передати  в  оренду департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів нежитлове приміщення корисною площею 30,3 кв.м (загальною площею 47,6 кв.м) по вул.Подільській,10/1 для розміщення департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради строком на два роки і одинадцять місяців.

  2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради, та балансоутримувачу приміщення укласти договір оренди відповідно до чинного законодавства.

  3. Орендарю відповідно до чинного законодавства укласти договір оренди та договори  з надавачами комунальних послуг, приймати участь в благоустрої міста: озелененні, ремонті   твердого покриття доріг,  тротуарів, майданчиків.

  4. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  заступника міського голови А. Бондаренка.

 

 

Міський голова                                                                                           О. Симчишин